fbpx
Суспільство
Іларіонів день 3 листопада: чого краще уникати, а що обов’язково потрібно зробити

Цей день вважався кордоном між теплими і холодними частинами року.

А ще саме закінчували святкувати весілля. За повір’ям в цю ніч нечисть може скинути з неба місяць і далі доїть його як корову.

Вовки нападають на худобу, тому краще його сьогодні не випускати. А ще не можна нічого робити по дому: кроїти, шити, ткати, працювати з пряжею.

Сьогодні, можна провести ритуал на красу, якщо випав сніг. Потрібно з настанням темряви набрати снігу разом з брудом, покласти частину в миску і залишити на вулиці.

Читайте також: НЕ ПРАЦЮЄШ — ОБСЛУГОВУЙ ЧОЛОВІКА

А другу потрібно покласти в стакан і принести додому. Далі потрібно поставити церковну свічку, яку купили в будь-який жіночий день, в стакан зі снігом і запалити. Поки свічка горить потрібно 9 разів прочитати:

«У снігу полум’я спалахнуло, вся бридота з мого обличчя кудись поділася. Всі вади пішли, з талою водою витекли, з брудом перемішалися, в вогонь вбралися. Свічку погашу, красу притягну ».

Потім розтоплену воду виливають в миску, яка стояла на вулиці і кажуть: «Тебе повертаю – від недоліків себе позбавляю».

Після цього все потрібно перемішати і викинути за ворота, зайти в будинок і вмитися водою з криниці, тричі прочитати «Отче наш» про себе і витерти обличчя білим рушником.

Люди, які нapoдилися в цей день рішучі й відважні, вони легко домагаються всього, що бажають, а також часто стають начальниками.

Серед їхніх недоліків – надмірна гордість і самовпевненість. Такі люди люблять гроші, і вони самі пливуть їм в руки. А їх камінь талісман – смарагд.

Джерело.

facebook