fbpx
Шоу-бізнес
Ілона Гвоздьова вирушила на відпочинок з чоловіком, чим обурила шанувальників: “До чого ця показуха?”

Ілона Гвоздьова вирушила на відпочинок з чоловіком, чим обурила шанувальників: “До чого ця показуха?”

Ілона Гвоздьова разом із чоловіком вирушила до заміського клубу під Києвом, щоб провести час лише вдвох. З підписниками колишня учасниця шоу “Танці із зірками” поділилася світлиною з коханим. Однак від фоловерів лише отримала шквал критики та невдоволення.

“Зараз кожен день – це свято! З моменту повернення з Італії у нас з чоловіком не було можливості побути просто так разом, наодинці! І ось сьогодні ми вирішили не втрачати можливості і просто побути вдвох, бо тільки Бог знає, коли ще випаде така можливість і чи взагалі буде завтрашній день!” – зазначила у публікації Ілона Гвоздьова .

У заміському клубі Ілона Гвоздьова та її чоловік Іван Хом’ячук чудово провели час – ловили рибу у ставці, відпочивали на терасі та просто були вдвох. Що дуже не сподобалось українкам.

“Люди плачуть, від того, що нема чого їсти, а комусь ніде жити, а ви радієте життю напоказ, демонструючи себе!”, “Радійте, але не напоказ”.

“Цікаво, а чому Іван не захищає країну?”, “До чого ця показуха? Чому ваш чоловік не захищає Україну”, – обурюються у коментарях шанувальники.

Фото – скріншот з відео