fbpx

Іменну зірку Ані Лорак прибрали з Алеї зірок у рідних Чернівцях

Ім’я Ані Лорак більше не красуватиметься на Алеї зірок у Чернівцях, а все через те, що українська співачка обрала кар’єру в Росії та мовчить про війну.

Ані Лорак довгий час намагається маневрувати між двома країнами – Україною та Росією. Але зараз її замовчування війни в Україні не на штуку розлютило українців. Співачка, яка так і не змогла назвати війну “війною”, а Путіна – агресором, ризикує піти за російським кораблем.

У Чернівцях, де Ані Лорак провела дитинство, вже вирішили прибрати іменну зірку виконавиці з Алеї зірок на Театральній площі, пише місцеве видання CvNews.

Міська влада вважала, що місто не можуть представляти люди, які стали на бік країни-агресора та підтримали війну в рідній Україні.

За Ані Лорак демонтували і іменний знак оперного співака Василя Герелло, який виступив на “антинацистському” концерті Путіна в Лужниках.

Україну намагається знищити російський агресор, а ти оспівуєш його “перемоги” – це не просто помилка. Такої зради не забудуть! Не вибачать! – заявили у Чернівецькій мерії.

Нагадаємо, що в Україні мають намір позбавити Ані Лорак та Василя Герелло всіх звань та почесних нагород. До “чорного списку” також потрапили й інші артисти, такі як Світлана Лобода, Микола Басков та Філіп Кіркоров.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page