fbpx
Цікаве
Індія завжди давала людству сильних провісників, які бачили майбутнє й пророкували події, що тільки мають статися. Сьгодні дізнаємося. про що поспішає попередити людство відомий індійський провісник Аджай Бхамбі. Він знає про долю Росії і США. Індійського провісника і доктора астрології це не бентежить

Індія завжди давала людству сильних провісників, які бачили майбутнє й пророкували події, що тільки мають статися. Сьгодні дізнаємося. про що поспішає попередити людство відомий індійський провісник Аджай Бхамбі.

Неймовірно, але факт! Хороші прогнози про майбутнє Росії таки існують. Щоправда, дивно, що їх автором став індійський провісник.

Аджая Бхамбі шанують у вузьких колах. Багато російських астрологів та інших фахівців поважають індійця за його вельми точні прогнози.

24 лютого 2022 року Росія віроломно вторглася на територію суверенної України та принесла до неї справжню біду. Але індійського провісника це не бентежить. Яким же він бачить майбутнє РФ?

Якщо вірити, що пишуть в Інтернеті, Аджай Бхамбі приїжджав до Росії влітку минулого року. Втім, він часто це робить. Наприклад, 2019 року він був запрошеним гостем фестивалю «День Індії» у парку «Сокільники».

Тоді індійський провісник розповідав, що до приходу до влади Путіна Росія переживала не найкращі часи. Але він, будучи сильним лідером і маючи схожий з РФ гороскоп, зміг змінити цю ситуацію на краще.

Провидець називає президента Росії дуже сміливою та впевненою в собі людиною.

А ще Аджай Бхамбі казав, що вв вміє точно відчувати свого супротивника. Він передбачав, що у 2022 році для Росії розпочнеться великий період.

“Я бачу, що Путін буде у владі в різних своїх проявах, він буде у владі стільки, скільки захоче”, – вважає індієць.

Цікаво, йдеться про безліч клонів Путіна чи щось інше? Ми всі чули про таку теорію, ніби Росією давно керує не одна людина, а ціла група людей. Хтозна, можливо, потім президент РФ заявить, що його вчені винайшли еліксир вічної молодості. Тому він зможе бути президентом завжди.

2019-го індійський провісник заявляв, що вплив на Росію з боку Заходу спаде в 2022 році. Напевно, у своїх прогнозах він не побачив, що санкцій стане лише більше, оскільки РФ нападе на Україну і розпочнеться найбільша війна з часів Другої світової.

Що чекає на Росію в майбутньому

Ще кілька років тому Аджай Бхамбі всерйоз говорив про те, що Україна та Росія потрібні один одному. І зблизитися їм заважає, звичайно, Захід. А зараз він вважає, що Російська Федерація взагалі стане центральною фігурою у вирішенні світової економічної кризи.

Росія та США

Більше того, за словами фахівця, Росії відведено роль рятівниці всього світу. А чільна роль у вирішенні світових проблем перейде від Заходу до Сходу. А саме до Росії, Китаю та Індії.

Сумнівні передбачення, щиро кажучи.

Цікаво те, що прихильники Аджая Бхамбі, як і раніше, вважають його прогнози правдивими. Ну, помилився трохи щодо санкцій, з ким не буває. Але ж Росія і справді попереду всієї планети! Щоправда, виходить, що з кінця.

Нерозумно заперечувати те, наскільки змінилося життя в Росії за останні 8 місяців. Санкції справді мають свою вагу, компанії та бренди продовжують залишати російський ринок. А імпортозаміщення навіть у самих росіян викликає хіба що сміх.

Про яке виправлення помилок цивілізації йдеться? Яку таку силу має Росія?

Та під помилками цивілізації він, скоріше за все, має на увазі промахи самої Росії. Іншими словами, країна раз-по-раз наступає на одні й ті ж граблі. Може, йдеться про незліченну кількість військових конфліктів, у яких брала участь РФ?

Також індійський пророк закликає всіх людей, незалежно від місця проживання, почати ставитися до планети бережніше.

Природні ресурси колись закінчаться. Навколишній світ чутливий до людського впливу, а він, як відомо, часто не несе нічого хорошого. Ось із цим, мабуть, можна погодитися на всі сто. Як гадаєте?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, скріншот.

You cannot copy content of this page