fbpx
життєві історії
Іноді, аби заволодіти чужим майном, люди не зупиняються ані перед чим. Клавдії Макарівні виповнилося уже 90 років. Дітей своїх у неї не було, доглядала її рідна 50-річна племінниця зі своїми дітьми. Бабуся була дуже слабенька, жила у приватному будинку у центрі міста, а племінниця у квартирі. Поки доглядала Раїса кілька років бабусю, сама занедужала і лягла в лікарню

Клавдії Макарівні виповнилося уже 90 років. Дітей своїх у неї не було, доглядала її рідна 50-річна племінниця зі своїми дітьми. Бабуся була дуже слабенька, жила у приватному будинку у центрі міста, а племінниця у квартирі.

Поки доглядала Раїса кілька років бабусю, сама занедужала і лягла в лікарню, і в цей момент сусід Клавдії Макарівні по приватній ділянці запропонував свого помічника-безхатченка, який жив у нього і допомагав по господарству, аби той Григорій допомагав бабусі тимчасово, виносити за нею і годувати час від часу.

Раїса погодилася, зрадівши, а що їй лишалося? Платила, як годиться, а сусід із тим Григорієм швидко відвезли бабусю до нотаріуса та оформили повторний заповіт.  А вже через місяць бабуся Клавдія віддає Богу душу, племінниця Раїса взяла на себе організацію прощання, все зробила, як належить, а як почала спадщину оформляти, зрозуміла, що заповіт вже скасували, бо було створено новий заповіт, не так давно.

І нічого ні Раїса, ні її діти не змогли довести.

Те, що будинок було заповідано племінниці ще при здоровій бабусі і те, що вона доглядала Клавдію Макарівну багато років, і взагалі що вона єдина родичка, а цей Григорій за наймом за 2 місяці переписав на себе заповіти, і те, що бабуся лежача майже була – нічого не допомогло. І за законом все відійшло до чужої людини, а у Гриші тепер є будинок.

Через 3 місяці відійшла і сама племінниця, її дітям взагалі нічого не світило, а Гришка той полинув за бабусею Клавдією і Раїсою через кілька місяців після отриманої спадщини. Тому все дісталося сусіду по ділянці, бо Григорій йому все відписав. Отак усе хитро було зроблено.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!