fbpx

Ірина Федишин прокоментувала мовчання Ані Лорак щодо війни в Україні, розв’язаної російським диктатором: “Саме тому її позиція не викликає подив і не болить”

Ірина Федишин прокоментувала мовчання Ані Лорак щодо війни в Україні, розв’язаної російським диктатором: “Саме тому її позиція не викликає подив і не болить”

Українська співачка Ірина Федишин прокоментувала мовчання Ані Лорак щодо війни в Україні, розв’язаної російським диктатором. На думку зірки, мозок Кароліни Куєк “виїла пропаганда”, а сама вона хоче “відсидітись на двох стільцях”.

Відповідна заява пролунала в короткому інтерв’ю на YouTube Ростислава Калацинського. Відмітимо, що українська співачка, яка вже багато років живе і виступає в Росії, за весь час російсько-української війни спромоглася написати один заклик до миру, не називаючи справжнього агресора.

“Це дно. Коли втрачають своє життя люди, діти й коли мовчить Ані Лорак, яка є громадянкою України, я не розумію, чому. Життя людини – безцінне, і я не знаю, чим вона керується”, – висловилася співачка.

Вона додала, що для людини, яка народилася в Чернівцях, подорожує світом і бачить справжню ситуацію, дивно не реагувати на загарбницьку війну путіна. Зі слів зірки, вона б навіть не подивилася в бік Ані Лорак при зустрічі.

“Це спроба сидіти на двох стільцях, але цей варіант точно вже не пройде. Якби були якісь намагання повернутися, я думаю, народ би їй цього не дозволив. На Лорак діє російська пропаганда. Пропаганда виїла їй розум”, – сказала зірка.

Також вона наголосила, що не вважає Куєк українкою, тому її позиція не викликає подив і “не болить”.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page