Ірина з Іваном прожили разом чотири роки. Грошей у них у сім’ї завжди було небагато, а після народження дочки їх стало зовсім не вистачати. Вона економить на всьому, а вже про те, щоб купити щось собі не може бути й мови. А ось Іван, виявляється, ні в чому собі не відмовляє

Моя подруга Іра,  днями зловила чоловіка на брехні. Виявляється, у нього завжди були гроші, але не для сім’ї, а для особистих потреб.

Ірина з Іваном прожили разом чотири роки. Грошей у них у сім’ї завжди було небагато, а після народження дочки їх стало зовсім не вистачати.

Іван працював адміністратором у якомусь ресторані, але отримував небагато — зарплати ледь вистачало на їжу та памперси для малечі. Іра, зрозуміло, не працювала, сиділа вдома з дитиною.

Вона економила буквально на всьому, а вже про те, щоб купити щось собі не могло бути й мови. А ось Іван, виявляється, ні в чому собі не відмовляв.

Іра розбирала зимовий одяг і вирішила впорядкувати його, перед тим, як прибрати їх у шафу.

В одній із кишень чоловіка вона виявила кілька чеків на досить великі суми – вони не могли собі дозволити такі витрати. Увечері, коли Іван повернувся з роботи, Іра влаштувала йому допит.

Спочатку чоловік намагався відмовлятися, але потім все ж зізнався, що це чеки від покупки годинника та костюма.

Читайте також: Діти за місяць самі виявили бажання жити із батьком. Мати пропадала на роботі, з ними няньчилися або сусідська дівчина, або бабуся по лінії матері. Батько хотів відсудити дітей, але мати радісно віддала їх сама

А на запитання, звідки в нього такі гроші, він відповів, що заробив. Він, бачите, має виглядати пристойно на роботі, а не як обірванець.

Ніхто й не сперечається, але купувати костюм за таку велику суму, коли твоя дружина намагається одягнути дитину і прогодувати всю сім’ю на цю суму на місяць, це аж занадто.

А годинник, яка  велика його і зовсім не вкладається в голові!

Хіба це нормально, коли чоловік приховує гроші від дружини? Тим більше, коли у сім’ї маленька дитина.

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.