fbpx
життєві історії
– Ірино Володимирівно, а навіщо вам гроші мого чоловіка, у вас же пенсія є? Ми, звичайно, будемо вам допомагати, але ваше прохання більше схожа на вимагання, – здивовано запитала я. Ще до кінця не розуміючи, з якою дивною сім’єю мені доведеться мати справу. Все виявилося гірше, ніж я припускала. Вся рідня Діми, вважала, що він їм винен

Мій чоловік Дмитро – справжнісінький тюхтій. Я не знаю, як так вийшло, що з величезної кількості шанувальників, які бігали за мною, я вибрала саме цього чоловіка. Ну, як то кажуть – любов зла.

Ух, як я намучилася з усією цією ріднею чоловіка. Спочатку його матінка Ірина Володимирівна. Вона відразу після весілля заявила, що її синок повинен віддавати їй половину своєї зарплати.

– Ірино Володимирівно, а навіщо вам гроші мого чоловіка, у вас же пенсія є? Ми, звичайно, будемо вам допомагати, але ваше прохання більше схожа на вимагання, – здивовано запитала я.

– Це мій син і я буду вирішувати, як і скільки він мені буде допомагати, зрозуміла? – грізна відповіла мені свекруха.

Я, звичайно, поговорила з чоловіком. Він сказав, що його мама просто так невдало жартує. Половину свого заробітку чоловік віддавати не став, але я все одно помітила, що гроші в сімейний бюджет він приносить не повністю.

Ще у чоловіка є сестра Катерина. Більш зухвалою і безсоромної дівчини я ще не зустрічала. При першій нашій зустрічі, вона зразу мене заявила.

– Що, вирішила забрати з нашої родини Дімку? Ми тобі його так просто не віддамо, – єхидно сказала вона.

Я була в шоці, ще до кінця не розуміючи, з якою дивною сім’єю мені доведеться мати справу. Все виявилося гірше, ніж я припускала. Вся рідня Діми, вважала, що він їм винен.

Ні, я розумію, потрібно допомагати своїм родичам, але нахабство сестри мене вразила настільки, що я насилу можу про це розповідати без лайливих слів.

Вона могла подзвонити вночі, щоб Діма забрав її з нічного клубу, тому що їй шкода грошей на таксі. Діма не раз потрапляв у халепу, коли намагався захистити Катю від чергового її коханця.

А ще, Катя ніколи не працювала. Мій чоловік повністю забезпечував свою сестру! Мені доводиться брати додаткові зміни на роботі, щоб купити бажане. А сестричка просто бере гроші з мого чоловіка.

Мені все це набридло і я категорично заявила Діма:

– Все, вистачить, вибирай: або ти припиняєш бігати на побігеньках у своєї сестри, або ми розлучаємося!

Чоловік, звичайно, пообіцяв мінімізувати допомогу своїй сестричці, але щось мені не віриться, що він довго протримається.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page