fbpx
Шоу-бізнес
Іван Дорн, який дає концерти за кордоном на підтримку України, розповів, в якій країні живуть його дружина і діти, і заявив: “Я – воїн на сцені. Ось там я боєздатний. Дякую вам за терпіння, гостинність, прихильність. Зрозумійте, що не все залежить від нас”

Відомий український співак Іван Дорн місяць тому разом із сім’єю переїхав до Парижа (Франція). Про це він розповів в інтерв’ю, яке 21 травня вийшло на YouTube-каналі “Вся така Монгайт”. Запис інтерв’ю відбувся у Грузії під час виступу артиста на підтримку України.

– Я – воїн на сцені. Ось там я боєздатний. Я можу збирати гроші, можу розповсюджувати культуру, говорити якісь важливі посилки, дякувати за те, що нас приймають як удома. Це теж важливо чути. Загалом, беру на себе роль людини, яка шліфує якісь нерівності, тому що вони все одно виникають, – сказав співак. – Коли у тебе гість надовго затримується, то ти вже починаєш уникати зустрічі з цим гостем. Так і всі країни. Тому я виходжу на сцену і кажу: “Дякую вам за терпіння, гостинність, прихильність. Зрозумійте, що не все залежить від нас, і від вас теж. Тому що сильніше допомагатимемо, то швидше закінчимо війну.

За словами Дорна, після нападу РФ на Україну його діти навчатимуться у школі в Парижі, а дружина, дизайнер інтер’єрів Анастасія Новікова, поки він гастролює, займається у столиці Франції вирішенням різноманітних адміністративних питань. Дорн наголосив, що сам він був у Парижі місяць тому.

– Я приїхав туди з Барселони та поїхав концерти давати. Дружина з дітьми зараз там, організовує адміністративні питання – проїзні, квартири, переїзди, школи, клас. У нас діти ходили до французького ліцею у Києві”, – уточнив він.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.