fbpx
життєві історії
Іван згадав, що батьки зробили сестрі на весілля розкішний подарунок – квартиру. Тепер, він вважає, що теж заслужив на щось подібне. Якщо бути точним, хлопець зажадав від батьків на весілля – житло. Але ось у його батька з матір’ю вже не було такої можливості. Не було у них фінансових можливостей придбати ще одну квартиру. Вони спробували донести до сина, що не можу ось так просто виконати його бажання. Так не буває в житті

Так вийшло, що мої знайомі опинилися в досить делікатній ситуації. У них двоє дітей – дочка і син. І свого часу знайомі змогли купити старшій доньці власне житло. Якраз до весілля.

А ось зараз молодший син вимагає окреме житло. Але у знайомих вже немає такої можливості, щоб купити ще одну квартиру.

Різниця між старшою донькою і молодшим братом цілих 8 років. І ось коли Мирославі стукнуло 18 років, батьки на весілля купили їй квартиру. Не те щоб просто вирішили і купили. Теж багато працювали і відкладали, а ще й дачу продали. На той момент Івану, молодшому братові було 11 років і йому, в цей час, точно не потрібна була окрема квартира.

Чоловік Миросі зробив в новій квартирі відмінний ремонт, багато робив власними руками. Через деякий час у пари народилася дочка. Минув час і Мирослава з чоловіком стали замислюватися про другу дитину. А також взяли в кредит автомобіль новий і так мало-помалу жили собі.

Час минав, Іван теж дорослішав. Іван закінчив школу, а в цьому році вже університет. Отримав диплом і влаштувався на дуже хорошу роботу.

А недавно привів в будинок в гості свою дівчину Злату. Для знайомства з батьками. Іван оголосив мамі з татом, що у нього дуже серйозні відносини і справа доходить до весілля. Він любить Злату, Злата любить його і вони хочуть створити сім’ю. Ось тільки молодій парі не було де жити.

Також Іван згадав, що батьки зробили сестрі на весілля розкішний подарунок – квартиру і зараз, він вважає, що теж заслужив на щось подібне. Якщо бути точним, хлопець зажадав від батьків на весілля – житло.

Але ось у його батька з матір’ю вже не було такої можливості. Не було у них фінансових можливостей придбати ще одну квартиру. Вони спробували донести до сина, що не можу ось так просто виконати його бажання. Так не буває в житті.

Іван звичайно розлютився, став сипати обвинуваченнями в сторону батьків, що вони люблять більше сестру і піклуються тільки про неї і що вони за батьки такі, що не хочуть допомагати синові.

На цьому хлопець не зупинився. Він пішов до сестри і став вимагати від неї, щоб вона йому віддала половину вартості квартири. Адже вони обидва діти своїх батьків і так буде справедливо. Але у Миросі немає таких грошей, та й звідки з маленькою дитиною і з кредитом на машину. Іван запропонував сестрі інший варіант – продати квартиру і гроші розділити порівну. Але тоді Миросі не буде де жити у чоловіка її немає власного житла. Ну не на вулицю ж їй йти з дитиною маленькою.

Знайомі зараз в скрутному становищі і не знають, що їм робити. Складно в такій ситуації витримати певний баланс і хтось завжди буде в гіршому становищі. Але ж раніше сім’я була дуже дружна, і Іван з Мирославою завжди дружили, ніколи не сварилися. А зараз ось вони в такій ситуації.

З одного боку, якщо зробити так як хоче Іван, то Мирослава просто може опинитися на вулиці або ж доведеться жити з батьками. А це може погано позначитися на її відносинах з чоловіком.

З іншого – якщо батьки стануть на сторону дочки, то велика ймовірність, що син сильно образитися і навіть не буде з ними розмовляти.

Правда знайомі вирішили спробувати третій варіант, поговорили з сином і попросили його почекати і разом назбирати на квартиру. А поки вони можуть пожити на орендованій, в цьому вони теж їм допоможуть.

Іван не хотів приймати такі умови, але трохи подумавши погодився. Правда взяв з батьків обіцянку повністю оплатити йому весілля і оплачувати половину вартості орендованої квартири.

Звичайно, ситуація тут не дуже однозначна, і напевно батьки чинять правильно. Але я не можу зрозуміти одного. Хлопець молодий, зараз у нього дуже пристойна робота і великі перспективи. Якщо все буде добре, то в найближчому майбутньому він зможе сам купити собі квартиру. Так навіщо вимагати від батьків? Тільки тому, що сестрі дісталося житло просто так? Але ж вона дівчина, а він чоловік, а чоловік повинен бути годувальником.

Як би там не було, прикро за своїх знайомих і за їх сім’ю. Побутові питання зіпсували їх відносини і навряд чи все знову стане як раніше.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – zwierciadlo

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook