fbpx
Шоу-бізнес
Йому 90, їй – 38! різниця в півстоліття – не перешкода! Відомий танцюрист і суддя «Танців з зірками» розповів про свій роман.

 

Зоряний танцюрист і суддя шоу «Танців з зірками», якому 89 років, перебуває в стосунках з жінкою, яка на півстоліття молодша за нього. Про це йдеться в сюжеті програми «ЖВЛ», яка виходить на “1 + 1”.

 

Відомий артист був кілька разів одружений, у нього є діти і внуки. До слова, 38-річна актриса і модель Анна Саффрончік – внучка Чапкіса, є ровесницею його нової коханої:

 

«… Це в двох словах не скажеш, це окремий роман. Але перший роман – царство «їй небесне». – Друга дружина – ми розійшлися через звичайні причини, це буває у кожного! Вона хоче жити в Америці, а я хочу жити в Україні. Вона зараз живе в Америці – там мій син. Він зробив велику кар’єру, а я в Києві! А третя дружина … Ми прожили з нею 24 роки. І коли вона пішла на пенсію – ми розійшлися», – поділився знаменитий хореограф.

 

У нього від першого шлюбу є дочка Лілія, в Італії у жінки своя балетна школа.

Від другого шлюбу з ученицею Наталею у Григорія Чапкіса є син Грегор – він живе США, керує там танцювальної школою.

Відомо також, що третя дружина Чапкіса була молодша за артиста на 22 роки – її звуть Алла.

У артиста є особлива гордість – двоє онучок – вищезгадана Анна Саффрончік, їй 38, вона актриса і модель, і 25-річна Вікторія Саффрончік, яка також пішла по стопах діда і стала хореографом.

Нова кохана легендарного артиста всіляко допомагає йому і надихає:

 

«Людина, яка, я сподіваюся, буде до останніх моїх днів! Вона мені допомагає жити, у мене з’явився стимул. Розумієш? Потрібно за кимось доглядати, комусь потрібно робити сюрпризи, потрібно комусь висловитися. Я не можу сказати, що це моя дружина і у нас з нею штамп! Ми живемо, але вона ще не «дозріла»».

 

Григорій Чапкіс розповів також про те, що його жінка приймає його таким, яким він є і він це дуже цінує:

 

«…Їй – 38, а мені 90 (Йому 89 – якщо бути точними – ред.)! Ну ви уявляєте мене без жінки? І я не уявляю!»- сказав танцюрист.

 

Аби не допустити афішувати своє особисте життя, Чапкіс  йде  на публіці на «хитрощі»:

 

«Якщо я бачу напружену обстановку – я говорю: це мій адміністратор, це мій колега, це моя улюблена жінка – в залежності в якій компанії. Я не рекламую. Але коли я хочу собі зробити комплімент – кажу: познайомтеся з моєю дружиною», – розговорився він в інтерв’ю журналістам програми.

 

Читайте також: ЖИТИ В СТОЛИЦІ АНГЛІЇ В ЧУЖІЙ РОДИНІ МОЖЕ І ЧУДОВО, АЛЕ ДИТИНА МРІЄ, ЩОБ МАМА ПРОСТО БУЛА ПОРУЧ…

Джерело