fbpx
Суспільство
Кабмін попросили відкрити літні майданчики кафе і ресторанів на наступних умовах. Нардепи пропонують ввести такі обмеження. Ваша думка?

Офіційні звернення до уряду направили ресторатори, рітейлери і депутати Ради.

Українські ресторатори і частина депутатів Верховної Ради попросили в уряду дозволу відкрити літні майданчики, незважаючи на продовження всеукраїнського карантину. Про це повідомила народний депутат, заступник голови фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук.

“Спільно з колегами з міжфракційного об’єднання “За ФОП” звернулися до прем’єр-міністра з пропозицією дозволити функціонування літніх майданчиків у закладах громадського харчування в умовах карантину”, – написала Кравчук на своїй сторінці в Facebook.

Вона підкреслила, що карантин введений “не безпідставно”, але значна частина власників ресторанного бізнесу продовжує виплачувати зарплати працівникам і нести велику кількість витрат.

“У тому числі, це стосується сплати внесків за розміщення відкритих літніх і сезонних терас. Щоб дійсно допомогти ресторанному бізнесу, крім уже наявних заходів підтримки, ми можемо дати їм можливість врятувати себе економічно”, – впевнена депутат.

Зокрема, нардепи пропонують ввести такі обмеження, які дозволять, на їхню думку, безпечно використовувати літні майданчики:

обмеження кількості відвідувачів з розрахунку 1 відвідувач на 5 м2 площі;

постійний контроль температури персоналу і відвідувачів закладу;

розстановка столів на відстані не менше 1,5 м один від одного;

за столом може розміщуватися не більше трьох осіб;

використання при обслуговуванні відвідувачів виключно одноразового посуду;

дезінфекція предметів, з якими контактував кожен відвідувач.

Фото ілюстративне – topclub.ua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!