fbpx
Шоу-бізнес
Кайф на дивані: Дмитро Комаров з дружиною похвалилися щасливим життям в затишній квартирі (фото)

Дмитро Комаров, який не так давно одружився з моделлю Олександрою Кучеренко, показав частину своєї квартири, а саме вітальню, де він зручно розташувався на дивані зі своєю молодою дружиною.

Знімок ведучий “Світу навиворіт” опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Читайте також: ІДЕАЛЬНІ ЛІКИ ВІД УСІХ ХВОРОБ ДАВНО ІСНУЮТЬ. ВОНИ ПОРУЧ З НАМИ І ДОСТУПНІ КОЖНОМУ. ТРЕБА ЛИШЕ ПРАВИЛЬНО ЇХ ВЖИВАТИ.

“Ми молода сім’я і після весілля все ще продовжуємо потихеньку обладнувати квартиру. Тобто час від часу потрібно ходити по магазинах і вибирати якісь важливі і потрібні речі. Зізнаюся чесно – я ненавиджу щось довго вибирати в магазинах. В експедиціях життя привчило приймати рішення миттєво, в будь-яких питаннях. Цей принцип і рефлекс працював всюди, від африканських саван до бразильського Фавелла, а от у випадку з диваном в вітальню не спрацював”, – написав Дмитро.

За словами Дмитра, вони з дружиною не встигали вибрати диван, так як він відлітав до подорожі, але по приїзду його чекав сюрприз.

“Я попросив дружину прийняти рішення на свій смак, щоб диван став для мене сюрпризом після експедиції. І ось зараз прилітаю і розумію, що Сашка все-таки знає мене ну дуже добре. Вона примудрилася знайти в каталогах рідкісну тканину з непальскими візерунками і мотивами. Саме такий стиль я обожнюю. Кайфуемо”, – поділився Комаров.

Джерело:

facebook