fbpx
поради
Каміння, яке оздоровить вас, покращить енергетику оселі і залучить добробут.

Натуральні камені і кристали за допомогою вібрацій можуть облагородити енергетику будинку або квартири. Це пояснюється тим, що породи формуються довгий час, століттями накопичуючи цілющу енергію.

Камені, що володіють енергією, можуть значно підвищити приплив позитивної енергетики в твоє житло, якщо ти їх правильно розставиш.

ДЕ РОЗСТАВИТИ КАМЕНІ Й КРИСТАЛИ ЗАЛЕЖНО ВІД ЇХ ЯКОСТЕЙ

 

Передпокій

Камені для цієї частини будинку – кварц і обсидіан. Найкраще підійде гірський кришталь. Постарайся розмістити кристал так, щоб крізь нього проходило світло.

Обсидіан добре поглинає всі вхідні енергетичні потоки. Саме тому його радить розміщувати навпроти вхідних дверей.

 

Кухня

Жовтий кальцит і сердолік. Перший створює позитивну атмосферу і покращує апетит, а другий сприяє травленню і допомагає отримувати від їжі максимальне задоволення.

А ось всім панночкам, які намагаються зберегти струнку фігуру, ми радимо розмістити на видному місці лазурит. Глибокий синій колір має властивість пригнічувати мирські бажання, в тому числі і невгамовний апетит.

 

Вітальня

Цитрин, рожевий кварц, авантюрин і аметист будуть не тільки милими прикрасами твоєї вітальні, але і створять позитивну атмосферу для всіх членів сім’ї.

Сонячний цитрин дарує радість і тепло відносин, а авантюрин може додати трохи оптимізму. Аметист можна приберегти для вечірок і застіль.

 

Дитяча

Цитрин також підійде і для дитячої кімнати, адже він сприяє розвитку дитини і набуття нових корисних знань.

Також в кімнаті малюка можна розмістити рожевий кварц. Переконайся в тому, що всі кристали і камінчики подобаються твоїй дитині.

 

Спальня

Лабрадор допоможе тобі повноцінно розслабитися і відпочити, а піроп додасть гостроти на подружньому ложі.

Ванна кімната

Твою втому швидко зніме аквамарин, а очистить енергетику ванної кімнати мармур.

 

Балкон

 

Невеликий шматочок граніту можна зберігати в кутку балкона на підлозі, а ось в горщики з рослинами слід покласти кілька фрагментів унікату.

 

Пам’ятай, що існує також кілька загальних порад щодо всіх каменів.

По-перше, камінь обов’язково повинен тобі подобатися. Тільки тоді він принесе найбільшу користь.

Камінь повинен не тільки підходити тобі по функціональності і якостям, а й радувати око.

По-друге, всі камені, які ти вибрала для захисту будинку і близьких, повинні перебувати на відкритому просторі. Не варто ховати їх в ящики, шкатулки або серванти.

 

Читайте також ВАННА БІЛЬШЕ НЕ БЛИЩИТЬ? ЛОВІТЬ ЦІКАВИЙ ЛАЙФХАК! ЗАПОЗИЧИЛА КІЛЬКА РОКІВ ТОМУ У СУСІДКИ І РЕГУЛЯРНО ТЕПЕР КОРИСТУЮСЯ.

Джерело