fbpx
Суспільство
Карантин у школах: коли діти повернуться за парти. Що чекає випусників?

Директорам рекомендують готуватися до того, що “очна” навчання розпочнеться вже у вересні.

У Міністерстві освіти і науки України допускають, що через цю ситуацію поточний навчальний рік школярі можуть завершити віддалено, хоча офіційно рішення про продовження карантину на сьогоднішній день поки що не було прийнято. Джерело.

У зв’язку з цим, як повідомили в прес-службі міністерства, до шкіл вже звернулися з листом-роз’ясненням, в якому їм дозволили самостійно визначати деталі освітнього процесу і завершення навчального року, а також проводити підсумкове оцінювання дистанційно.

“Незалежно від термінів карантину школам вже сьогодні варто готуватися до завершення навчального року”, – пояснює в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій

Зокрема, в листі обумовлюються особливості:

  • поточного, формує і підсумкового оцінювання;
  • оцінювання учнів 1-3-х пілотних класів нової української школи;
  • підсумкового оцінювання учнів за індивідуальною формою навчання.

При цьому керівникам шкіл рекомендують розробити плани видачі документів про базову середню освіту випускникам 9-х класів з урахуванням епідеміологічних заходів, причому вони, як і табелі, має бути оформлені пізніше 15 червня.

Також випускникам рекомендують відмовитися від останніх дзвінків і випускних вечорівй, а учням, які планують продовжувати навчання в своїх навчальних закладах, відправляти копії необхідних документів по електронній пошті або іншим способом.

Оригінали їм дозволили доносити вже після початку нового навчального року.

З урахуванням карантину, в 2020-2021 навчальному році може бути збільшено час на узагальнення і закріплення вже пройденого матеріалу, а також проведено оцінювання рівня закріплених знань.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page