fbpx
Цікаве
Карта листопада – жінка, а жовтня – книга. Далі Наталія витягає карту квітня 2023 року. І там вона бачить вежу, яка уособлює державу. Екстарсенс Наталія Розумовська запитала у Вищих сил, коли ж це нарешті станеться – наша перемога. “У моїх руках чарівні карти, які ще ніколи мене не підводили”. І там вона бачить дитину!

Пророцтва екстрасенсів про війну так чи інакше різняться один від одного. Однак усі фахівці сходяться на думці, що рано чи пізно Україна неодмінно переможе! Екстарсенс Наталія Розумовська запитала у Вищих сил, коли ж це нарешті станеться – наша перемога.

І ось що їй відповіли карти.

“У моїх руках чарівні карти, які ще ніколи мене не підводили”, – починає свій прогноз Наталія Разумовська.

Екстрасенс хоче дізнатися, який архангел відповідає за закінчення війни. Але перша карта, яка потрапляє до рук спеціалістці, виявляється картою Люцифера.

Жінка пояснює це дуже просто. Війна в Україні, розв’язана РФ, не є божим промислом.

“Це бал сатани”, – каже екстрасенс. Із цим треба змиритися. Шукати світло, там, де його давно вже немає, просто безглуздо.

Далі Наталія за допомогою карт щомісячно переглядає, чого нам варто очікувати в найближчому майбутньому.

«Коли людина має надію, їй легше жити. І зараз це як ніколи важливо», – заспокоює фахівець.

На жовтень випадає мапа того самого Люцифера. Вона уособлює все погане, що може статися і на фронті, і у мирних містах України.

Втім, повірити в це дуже легко, оскільки буквально вчора, 10 жовтня 2022 року, Росія розпочала масовану ракетну атаку на наші українські міста.

Карта листопада – жінка, а жовтня – книга. Це символ таємниці: ніхто не знатиме, що відбувається насправді і до чого йдеться.

Карта січня 2023 – хмари. Закінчення війни, як і раніше, туманне. Потім Розумовська витягає карту вершника, який розносить звістку по всьому світу. Але це не говорить про те, що війна може закінчитися в лютому наступного року.

Потім іде березнева карта, на якій зображено чоловіка. Вона теж не підходить, але водночас є непоганим провісником гарних змін.

Далі Наталія витягає карту квітня 2023 року. І там вона бачить вежу, яка уособлює державу. Це світло в кінці тунелю. Багато фахівців говорять про те, що війна закінчиться саме навесні наступного року. Розумовська у це вірить.

Наступна карта – корабель. “Цей рух уперед”, – пояснює екстрасенс. Щоб переконатися у правильності свого прогнозу, Наталія тягне третю останню карту весни. І там вона бачить дитину.

Для України всі три карти у своєму тандемі можуть означати лише одне: країна вже зовсім скоро зможе розпочати свій новий шлях.

Якою буде майбутня зима

Щоб дочекатись переможної весни України, треба пережити непросту зиму. Згідно з картами Разумовської, покровителем українців цієї пори року буде Задкіїл. Це архангел свободи, щедрості та милосердя. Наталія каже, що це дуже добрий знак!

Незважаючи на це, взимку ситуація в Україні складатиметься по-різному. Про це свідчить карта з хмарами.

Іншими словами, гарні події змінюватимуть погані, і навпаки. Очікуються перерви у воєнних діях, періоди затишшя.

У грудні та січні потрібно готуватися до великих втрат на фронті. Від цього не втекти, оскільки ніяк не йдеться про справжню війну.

Однак у лютому, за прогнозом пані Наталі, на нас чекає просвітлення. Хто знає, можливо, порушить питання з переговорами. Але говорити про це поки що дуже зарано.

Як вам прогноз? Що добое – жінка не намагається прикрасити ситуацію та каже все як є.

А ми віримо у краще. Слава Україні!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page