fbpx

Катерина добре знала, що ми відкладаємо гроші на “мрію”, тому почала просити, щоб я їй позичила все, що маю на даний час, бо їй не хватає на автівку. Це дивно звучить, але я стала думати, як вмовити на це Дмитра. Але він в мене розумний і відразу ж поїхав до Катерини. Все закінчилося тим, що подруга зі мною не розмовляє

Ми з Катериною з одного міста, з однієї вулиці, разом ходили в один клас. Про нас говорили, що ми нерозлучна пара.

Катерина була наполегливішою, сильнішою, самовпевненішою. І я захоплювалася нею за це. Вона вміла доводити свою думку, коли була переконана, що безперечно має рацію.

За часів моєї юності без нас не обходилася жодні гуляння, жодне святкування дня народження. Це факт, що в основному вони запрошували Катерину, але вона завжди машинально брала мене всюди.

Я насправді завдячую їй тим, що зустріла своє перше велике кохання. Коли я зізналася їй, що мені подобається Дмитро і я закохана у нього по вуха, вона без проблем познайомила нас і підштовхнула його запросити мене на побачення.

Наші стосунки тривали чотири роки. Катерину не цікавило щось серйозне. Вона завжди казала, що їй потрібно зустріти цілу роту чоловіків, щоб вибрати найкращого.

Вона першою вийшла заміж за місцевого бізнесмена. Але, як вона прошепотіла мені на весіллі, це було головним чином через його становище, вплив і походження.

Ідилія тривала всього близько півтора року, а потім почалося її не легке життя. Не було жодного дня, щоб Катерина не подзвонила мені вдень чи вночі.

Вона не зважала навіть на те, що мені важко доглядати хвору матір, і після 12 ночі я вже сплю, оскільки витратила вдень усі свої сили.

Я справді в той час переживала важку ситуацію. Мама була лежачою, я з сином у декретній відпустці, а чоловік працював на двох роботах і відкладав одну зарплату на те, щоб згодом оформити кредит, і переїхати в свій будинок неподалік міста. Це була наша мрія.

Але Катерині було байдуже, вона говорила, що оскільки я її найкраща подруга і знаю про неї все, я маю бути поруч з нею, коли їй це потрібно.

Але слухати її дивні нарікання було так виснажливо. Одного разу вона прийшла зі словами, що чоловік забрав у неї всі гроші, а вона вже забронювала нову машину – внесла заставу і потребує решти, щоб доплатити.

Катерина знала, що Дмитро відкладає і має певну суму, і благала мене позичити їй усе, що ми маємо, а вона постарається нам найближчим часом все повернути.

До того ж вона наголосила, що мені нема про що хвилюватися, оскільки я незабаром отримаю спадщину, – вона натякала на стан матері і її квартиру, яка перейде до мене.

Дивно, але я навіть думала, як випросити ці гроші у чоловіка, щоб виручити подругу.

Але Дмитро довго не думаючи дав мені зрозуміти, що цього не допустить. Він поїхав до Катерини і рішуче сказав їй, щоб вона на наші гроші і не розраховувала. Вона образилася, і сказала, що викреслює мене зі свого життя.

Я трішки засмутилася, але поступово я зрозуміла, що це найкраще, що зі мною сталося. Мені наче камінь з душі звалився, і вдома все почало налагоджуватися.

Наскільки я знаю, Катерина розлучилася і незабаром знову вийшла заміж. Вона переїхала до Польщі після 24 лютого, і я більше про неї нічого не чула.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page