fbpx
життєві історії
Катерина красива, яскрава, розумна. Молоді хлопці увагою обдаровують, запрошують в ресторани, в подорожі, підносять дорогі подарунки, але Тамара кипить: той перекошений, той в окулярах, цей без вищої освіти, а ось цей голодранець і у нього невелика зарплата, а цей зовсім не нашого поля ягода! А в кінці тітка Тома сказала, що Катю народжувала для себе, а не для якихось незрозумілих хлопаків. До речі, Катя працює, але зарплату мама забирає і їй кожен день видає певну суму

Що буде, якщо не дозволити дочки в 25 років виходити заміж?

І взагалі, як можна командувати дорослою дівчиною?

А дуже просто, виявляється!

Мама моєї подруги створює масу перешкод для того, щоб її дочка ні з ким не зустрічалася і, тим більше, не мріяла про заміжжя.

Дівчина Катерина красива, яскрава, розумна. Молоді хлопці увагою обдаровують, запрошують в ресторани, в подорожі, намагаються дарувати дорогі подарунки, але мама Тамара кипить. Вона в кожній людині заочно бачить купу проблем і недоліків.

Той перекошений, той в окулярах, цей без вищої освіти, а ось цей голодранець і у нього невелика зарплата, а цей зовсім не нашого поля ягода!

І якого ж поля ці ягоди самі? Тітка Тамара – спадкова торгашка, яка за своє трудове життя накрала на три квартири, дачу і “повні чаші”. Дядько Міша – дуже чесна людина, яка пропрацювала все життя трудовиком в школі.

Ось вже, справді, дворяни, куди там.

Питаю недавно, якого поля ягоду тітка Тома шукає для своєї дочки. Виявляється, гарного хлопця їй мало. Їй треба, щоб це був лікар. Але не просто лікар, а завідувач відділенням або депутат…

А в кінці тітка Тома сказала, що Катю народжувала для себе, а не для якихось незрозумілих хлопаків, яким вона буде борщі варити і дітей народжувати. Не для цього вона цю квітку ростила.

А для чого?

Катя останнім часом все частіше і частіше почала говорити, що втече кудись від батьків подалі…

До речі, Катя працює, але зарплату мама забирає і їй кожен день видає певну суму. Як вам таке? Я переживаю: а якщо подруга дійсно заїде кудись?

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook