fbpx
життєві історії
Катерина, моя сусідка, вийшла заміж за Василя, коли їй ледь вісімнадцять виповнилося, так склалися обставини. В свої 32 вона вже була матір’ю трьох дітей. Одного дня Василь просто зібрав в пакет найнеобхідніші речі, і переїхав до нового кохання в іншу область. Дітьми він навіть не цікавився. Та що казати, ними не цікавилась і рідна мати, тому й сталося так, що їх забрали

Катерина, моя сусідка, вийшла заміж за Василя, коли їй ледь вісімнадцять виповнилося, так склалися обставини. В свої 32 вона вже була матір’ю трьох дітей. Одного дня Василь просто зібрав в пакет найнеобхідніші речі, і переїхав до нового кохання в іншу область. Дітьми він навіть не цікавився. Та що казати, ними не цікавилась і рідна мати, тому й сталося так, що їх забрали.

Раніше я не розуміла, що може змусити жінку досить молодого віку перестати доглядати за собою, а також втратити свою молодість. Мені ось 50 років, але я дама, яка не виглядає на свій вік, а навпаки, на років 15 молодшою. І це не я сама придумала, це мені всі так кажуть.

Інша справа моя сусідка Катерина. Каті 41 рік, а на вигляд всі 60. Я думала не раз, що якби Катерину одягнути в гарний одяг, відвести до косметолога, красиву зачіску зробити, то виглядати буде набагато краще. Але ні, якщо у тебе немає іскри в очах і любові до життя, то нічого не допоможе.

А Катя просто пливла по течії, так би мовити. Заміж вона вийшла, коли їй ще не було і 18. Була при надії від сусідського хлопця, відгуляли весілля. Союзу щасливого у них не вийшло. Васька ходив наліво і направо, Катю мав ні за що. Ось Катерина і стала в чарку заглядати. Коли Каті було 32, дітей, а у них їх уже було троє, забрали служби через такий спосіб життя.

Ну а Василь через деякий час собі іншу мадам знайшов і до неї в іншу область переїхав. Діти йому не були потрібні. А потім, не знаю що таке сталося, але взялась Катерина за голову, і перестала “веселитися”.

Вже стільки років минуло, що Катерина “в суху” живе, але минуле залишилося у неї на обличчі.

Що не кажіть, а таке ставлення чоловіка і “веселощі” зробили свою справу.

І, мабуть, вже ніякий косметолог з цим не справиться.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!