fbpx
Шоу-бізнес
Катерина Осадча показала, як Повалій розважає публіку країни-агресора і продовжує, як ні в чому не бувало, співати у російських містах: “Пувалій”

Катерина Осадча показала, як Повалій розважає публіку країни-агресора і продовжує, як ні в чому не бувало, співати у російських містах.

Українська телеведуча Катя Осадча в Instagram Stories 9 липня розмістила коротке відео виступу в Муромі Володимирської області Росії української співачки Таїсії Повалій, яка продовжує свою кар’єру в РФ.

Повалій виконувала пісню “Мама-матуся”.

“Пувалий продовжує співати у російських містах, як ні в чому не бувало. На відео Муром”, – написала Осадча.

Концерт у Муромі був присвячений російському святу Дня сім’ї, кохання та вірності. Його транслював російський “Перший канал”.

Ну, що там казазати,  ніхто вже не здивований. Повалій внесено до бази сайту theylovewar.com за замовчування російської агресії проти України.

У березні 2022 року комітет гуманітарної та інформаційної політики звернувся до президента України Володимира Зеленського з пропозицією про позбавлення державних нагород (почесних звань “народний артист України” та “заслужений артист України”) низки артистів, серед яких було зазначено і Повалій.

А 16 квітня Повалій вийшла на сцену Кремля у компанії російських артистів, які підтримують напад РФ на Україну.

9 травня в ефірі російського каналу “Росія 1” показали виступ Повалій перед російськими окупантами у Кремлі. Українські артисти після цього закликали позбавити співачку українського громадянства.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.