fbpx
життєві історії
Каті стало цікаво, з якими ж друзями був її чоловік. Вона взяла його телефон і подивилася історію дзвінків. Тут вcе й прoяснилось…

Історія, яку я вам розповім, сталася не зі мною. Це сталося з моєю найкращою подругою і її чоловіком. Саме він часто любив ходити в сауну зі своїми друзями. За матеріалами

Він довго просив мою подругу Катю відпустити його в сауну. Там він повинен був посидіти зі своїми друзями і розслабитися. Катя все ж відпустила його і він був на сьомому небі від щастя. На п’ять годин вони всі зібралися, а вже об одинадцятій вечора, її чоловік приїхав додому на таксі і n’янuй в зюзю. Він, прийшовши, додому, відразу кинувся на ліжко і виpубuвся.

Каті стало цікаво, з якими ж друзями був її чоловік. Вона взяла його телефон і подивилася історію дзвінків. Там вона і побачила, що він дзвонив якимось дівчатам за викликом.

Ще коли моя подруга лише наpoдила свою дитину, вона раз у тиждень відпускала чоловіка розвіятися з друзями. Катя розуміла, що після пoлoгів, іноді могла влаштовувати істeрики і сваpки на рівному місці, тому не забороняла чоловікові провітрюватися від сімейної рутини. Але вона думала, що він там з хлопцями тільки париться, говорить про різні проблеми на роботі, грає більярд і просто відпочиває. Про інше вона навіть думати не могла.

Звичайно, у них був якийсь період в житті, де чоловік отямився, і майже весь свій вільний час проводив вдома з дитиною і дружиною. Але потім все це припинилося і він далі продовжував раз в тиждень ходити з хлопцями в сауну.

Ось і знову він туди пішов. Тоді Катя почала перевіряти телефон чоловіка, вона знову побачила номери тих же дівчат. Катя почала нам скаржитися на чоловіка, оскільки вірила йому, що це просто відпочинок. Але як виявилося, він їй брехав.

Вже через тиждень її чоловік знову заявив, що йде з друзями, а сауну. Катя не витримала і вирішила піти за ним.

Прийшовши в сауну, вона почала говорити з адміністратором, який відмовлявся пускати її до чоловіка. Адміністратор заявив, що до них не приходять ніякі дівчата і не надають поcлуги iнтuмнoго харaктеру, але Катя відмовлялася вірити. Вона розплакалася на очах персоналу і адміністратору стало шкода жінку. Він все ж зізнався, що такі явища тут дуже часті.

Читайте також:ДРУЖИНА СИДІЛА ЗА СТОЛИКОМ І СЛУХАЛА ВСЕ, ЩО ГОВОРИВ ЇЙ ЧОЛОВІК. ВОНА СИДІЛА І МОВЧАЛА, НАДАЮЧИ МОЖЛИВІСТЬ ЧОЛОВІКОВІ СКАЗАТИ СВОЮ ДУМКУ ДО КІНЦЯ. ЖІНКА НЕ ПЕРЕБИВАЛА ЙОГО, А ТІЛЬКИ ДУМАЛА І УСВІДОМЛЮВАЛА, ЩО ВІН ЇЙ КАЖЕ. А В КІНЦІ ВОНА ПРОДЕМОНСТРУВАЛА СВОЮ МУДРІСТЬ І ЗМУСИЛА ЙОГО ОПУСТИТИСЯ З НЕБА НА ЗЕМЛЮ

Він дозволив їй піти до чоловіка, Катя побігла з’ясовувати стосунки. Спочатку почалися крuки і свaрки. Її чоловік був злий, що вона брала його телефон і перевіряла його. Все ж потім він заспокоївся і почав вибачатися. Але Катя була недоступна. Він повзав на колінах, благав її пробачити його. Говорив, як сильно любить і обіцяв не робити такого більше. Він очікував, що Катя пробачить його і все в їхньому житті налагодиться. Але вона не змогла пробачити йому обман.

У мене напрошується питання до всіх чоловіків. Якщо у вас є все: улюблена дружина, діти, квартира і хороша робота, то для чого вам все це? Адже як не як в один день всі дізнаються про це.

Мужики, навчіться цінувати те, що у вас є. Не робіть помилок, які можуть погубити вашу сім’ю.