fbpx
життєві історії
Катя була вродливою, тоненькою і блідою. Хотілося її обійняти і не випускати. Чоловіки Катю обожнювали. Вона вибрала Ігоря. Він кремезний, не великого розуму і простодушний. Кохав Катю, безмежно. Гранатовий сік їй вичавлював. Прямо кулачищем в стакан видавлював. Катя народила Сергійка. Ігор їх привіз в нову квартиру. Катя ще з ними місяць пожила, Сергійка на штучне харчування перевела і пішла

Катя була вродливою, тоненькою і блідою. Хотілося її обійняти і не випускати. Чоловіки Катю обожнювали. Вона вибрала Ігоря.

Він кремезний, не великого розуму і простодушний. Кохав Катю, безмежно. Гранатовий сік їй вичавлював. Прямо кулачищем в стакан видавлював.

Цілий рік у них гранати були і в сезон і не в сезон, не відомо де діставав, але раз лікар рекомендує, а Катя п’є…

Їй нудно з ним було, іноді прийде до подруги, винце вип’є і сидить мовчки, через келих у вікно дивиться.

Потім перестала пити, тому що при надії. Тут Ігорю зовсім вежу знесло. Краща клініка, умовив з роботи звільнитися, на УЗД возив, з дитинкою розмовляв, хлопчика хотів. Так і вийшло.

Катя народила Сергійка. Ігор їх привіз в нову квартиру, трикімнатну, ремонт, поруч парк, дитячий майданчик.

Катя ще з ними місяць пожила, Сергійка на штучне харчування перевела і пішла. Просто речі зібрала, розплакалася, сина поцілувала, вибачення попросила у Ігоря, таксі викликала. Все! Чао.

Її всі друзі засуджували, навіть спілкуватися перестали. Все зрозуміло – важко, смуток-туга, але сина кинути! Ні. Так не роблять.

Ігор ледь з розуму не зійшов, але дитина на ньому… Словом, сяк-так налагодилося.

Такі два кремезні чешуть на ринок в суботу, вечорами бігають у парку. Жодного мультика не пропускали в кінотеатрі. Сімейний вихід, попкорн.

Два рази на рік на море це як мінімум! Ялинка на новий рік жива обов’язково. Іграшки разом своїми руками робили. На восьме березня і на день народження – мамі подарунок.

Катя на той час вже з третім жила, ні з ким у неї довго не складалося. Сергію дзвонила раз в тиждень, іноді заїжджала.

Але Ігор не любив, коли вона приходила, Сергійко після її візитів плакав по три дні, а коли підріс, просто очі мокрі, мовчки.

Коли Сергію вісім виповнилося, Катя прийшла в день народження, пізно вночі, він спав вже. Плакати почала, черговий чоловік її покинув, все не так в житті, і усвідомила вона, що Сергійкові без матері ніяк.

Ігор просто випав в осад. Кричав на неї. Яка вона мати?

А вона на нього дивиться, з великих очей сльози капають, труситься вся, заспокоїтися не може.

Шкода і її, і себе, і сина.

Адвокатів найняв, а вони що? Мати є мати.

Ігор з Сергієм на море поїхали, навіть канікул чекати не стали. Ігор до сутички готувався. А коли повернулися, Катю відпустило, вона з новим чоловіком познайомилася, солідним таким, власником бізнесу.

Через півроку знову прийшла, знову забрати сина хоче. Тепер навіть є куди – у нового будинок в перемісті столиці, там школа приватна, повітря свіже… Вони ніби як з нареченим все вирішили. Він згоден, що дитина повинна з мамою жити. Каже, можна по-доброму або через суд. Але чи потрібні їх хлопчикові такі різкі зміни, чужий дядько? Схаменися, Ігоре. Він і твій син теж. Закликала до здоровому глузду.

Ігор мовчав. Поглядом їй на двері вказав.

Просто зараз її знову відпустило. Поки що.

Автор: Жука Жукова

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page