fbpx
Breaking News
Молодшій його дочці було всього п’ять років. Моя сестра в неї всю душу вклала. Донечкою називала. Все було чудово. Вирішили вони спільну дитину народити. Народили. І тут, неочікувано, з’являється мати дівчаток. Забирає до себе молодшу (їй 10 років зараз), зі старшою все зрозуміло вже, не потрібна вона така проблемна матері
Донька мене на днях приємно здивувала. Прийшла стомлена з роботи, а на кухні сюрприз. Тортик називається “Улюбленій матусі”. Це було так приємно, смачно і красиво, що мені забракло слів, були одні емоції. Любіть та балуйте своїх рідних(рецепт)
Так, як вже зовсім скоро розпочинається піст, я стала вишукувати цікаві пісні рецепти. Цей салатик одразу ж мені припав до душі. Він не лише дуже соковитий та легкий, але й вітамінний та містить мінімальну кількість калорій. Скуштувавши один разочок – закохалася в нього назавжди!
Як тільки я торкаюся будь-якої теми в розмові, наприклад, вступ до університету, то це супроводжується словами – “ти тупа”, “ти все завалиш”, “я витрачаю гроші на тебе марно”, “у тебе немає майбутнього, якщо ти не підеш туди, куди скажу я”: пишу і плачу, чому Боженька дав мені таку маму, за чиї гріхи? Сил терпіти вже просто немає!
Мама, перш ніж починати ці стосунки, поставила батька перед вибором – вони миряться і починають жити разом, якщо він повністю припинить спілкування і забуде сина від другого шлюбу, аж до того, що і аліменти не буде платити. Тато добра людина, м’яка і він повівся. Завдяки мамі він 31 рік не цікавився сином абсолютно ніяк, повністю забув про існування своєї дитини
Шоу-бізнес
Катя Осадча вразила яскравим образом

Андре Тан поділився в Instagram фото в компанії Осадчої‚ пише «Сегодня».

Дизайнер Андре Тан поділився з шанувальниками на сторінці в Instagram фото в компанії провідної Катерини Осадчої.

Катя продемонструвала стильний і яскравий образ.

Читайте також: ТІНА КАРОЛЬ ПІДКОРИЛА ЕФЕКТНИМ НАРЯДОМ З ВИСОКИМ РОЗРІЗОМ

Для зйомок дружина Юрія Горбунова обрала сукню з “хижим” принтом з колекції українського бренду The Coat by Katya Silchenko, вартістю 350 доларів .

Свій наряд Осадча доповнила масивними сережками і червоним поясом-корсетом.

“Я і Сара клювання пара”, – підписав кадр дизайнер.

Related Post

facebook