fbpx
життєві історії
Катя раніше й не помічала цього хлопця із сусіднього відділу. Швидше за все, він з’явився у них нещодавно. Хоча хто знає, адже тільки після розлучення з колишнім чоловіком вона почала звертати увагу на решту чоловіків. Ерік був напрочуд ввічливим з жінками, десь навіть послужливим. І дуже симпатичним

Катя раніше й не помічала цього хлопця із сусіднього відділу. Швидше за все, він з’явився у них нещодавно. Хоча хто знає, адже тільки після розлучення з колишнім чоловіком вона почала звертати увагу на решту чоловіків. Ерік був напрочуд ввічливим з жінками, десь навіть послужливим. І дуже симпатичним.

Катя не встигла озирнутися, як у них із Еріком зав’язався роман. Молодий чоловік весь цей час ставився до неї як до богині, виконував будь-яку забаганку.

Хоч і примх у дівчини особливо не було — після колишнього чоловіка ці стосунки були для неї ковтком чистого повітря.

Через два місяці Ерік покликав Катю заміж. На всі спроби дівчини потягти час, щоб перевірити міцність їхніх стосунків, відповідав, що любить і хоче бути з нею завжди.

Весілля зіграли простенько, нікого не запросивши. Ерік мотивував це тим, що треба спочатку накопичити грошей на пишну церемонію, а потім запрошувати рідню.

Після церемонії у РАГСі молодята поїхали до нареченого.

Через день після заїзду Ерік вийшов кудись і повернувся із дивно одягненою жінкою. Він представив її як Ельвіра і сказав, що це його перша дружина. Катя була в шоці — вона ніби потрапила до історичного фільму з якимось дивним східним ухилом.

Ерік спробував пояснити, що в них на батьківщині він повинен був одружитися і що дружину свою не любить. Катя не знала, що робити. У такій дивній ситуації вона ще не була. І тому вирішила почекати місяць та побачити, що з цього всього вийде.

Ельвіра виявилася сором’язливою, мовчазною дівчиною, яка постійно соромилася дивитися Каті у вічі. Ненависті Катя до неї не відчувала – навпаки, побачивши Ельвіру в її грудях спливала якась щемлива жалість.

І в Каті дозрів план. Вона сфотографувала Ельвіру та виклала її фото на серйозний сайт знайомств. Дівчина була симпатичною і тому відгуків було багато.

Катя ретельно відсівала кандидатів, доки не натрапила на когось Рустама. Вона запросила його до них у гості, де представила Ельвіру як сестру чоловіка. Ельвірі юнак сподобався, та й він був зачарований кароокою скромницею.

Ерік, дізнавшись про витівку Каті, спочатку не дуже добре прийняв, але потім погодився з умовою, що перевірить Рустама на порядність. Адже він як-не-як відповідає за Ельвіру.

Все зрослося. І вже через три місяці вони святкували весілля Рустама та Ельвіри, заодно відзначаючи і своє. Бо треба — з натовпом родичів та усмішками на обличчі.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!