fbpx
Шоу-бізнес
Катя Репяхова розчулила шанувальників неймовірним привітаннями синочка від Віктора Павліка: красунчику виповнився один рочок!

Катя Репяхова розчулила шанувальників неймовірним привітаннями синочка від Віктора Павліка: красунчику виповнився один рочок!

У перший день народження сина Михайла молода матуся влаштувала неймовірне свято і пообіцяла, що у нього буде найкраще дитинство.

Молода дружина відомого українського музиканта Віктора Павліка Катерина Репяхова, яка в червні стала мамою хлопчика Михайла, є активною користувачкою соцмережі Instagram і всіляко розвиває свій аккаунт. За дівчиною стежить близько 160 тисяч чоловік.

15 червня Катерина Репяхова і Віктор Павлік відзначають день народження свого спільного сина. Михайлу виповнився 1 рік, а його молодій мамі 14 числа 28 років. Дівчина показала святкове вбрання хлопчика, кадри з фотосесії і те, як він поїдав іменинний торт.

У підписі до публікації Репяхова написала, як сильно вона любить Михайла і подякувала йому за сенс життя, а також поняття безумовного почуття, яке є у кожної матері до дитини.

“Завдяки тобі, я знаю, що таке безумовна любов до кожної клітини, до глибини мого серця. Моя любов до тебе більше, ніж Всесвіт… і я проведу тебе через все дитинство найщасливішим хлопчиком. Обіцяю”, – зворушливо написала дівчина.

Віктор Павлік в коментарях під відеороликом подякував Репяховій за сина, а шанувальники привітали малюка з його першим роком життя.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Катя Павлік (Репяхова) (@repyahovakate)

Фото взяте з вільних джерел

You cannot copy content of this page