fbpx
життєві історії
Катя, сестра мого чоловіка, каже, що за їх мамою я повинна доглядати. – У мене маленькі діти. Я не зможу. Цей варіант навіть не розглядайте, – каже вона. – Давайте тоді квартиру Ірини Іванівни продамо, а за ці гроші її в спеціальний заклад влаштуємо. – Ні! Ні в якому разі. Це ж мій спадок! Як це так продати?! Мама завжди казала, що вона моя, бо я наймолодша. – Як не погодишся, подам на розлучення, – заявив недавно чоловік

Катя, сестра мого чоловіка, каже, що за їх мамою я повинна доглядати. – У мене маленькі діти. Я не зможу. Цей варіант навіть не розглядайте, – каже вона. – Давайте тоді квартиру Ірини Іванівни продамо, а за ці гроші її в спеціальний заклад влаштуємо. – Ні! Ні в якому разі. Це ж мій спадок! Як це так продати?! Мама завжди казала, що вона моя, бо я наймолодша. – Як не погодишся, подам на розлучення, – заявив недавно чоловік.

Я заміжня 17 років. І всі ці роки моя свекруха робила з мене.. не мудру.

Ірина Іванівна розпускала плітки про мене, говорила своєму сину, а моєму чоловіку, що наші діти не його. Вона з’явилася на наше весілля з колишньою дівчиною Олега. Говорила моїм дітям, що тато їх кине рано чи пізно, щоб були до цього готові. Ось зустріне нормальну жінку і відразу ж кине. Я стільки ночей через неї не спала, стільки сліз в подушку пролила, а тепер повинна за нею доглядати. Кинути роботу і присвятити себе догляду за жінкою, на яку дивитися не можу.

Нещодавно Ірина Іванівна злягла – серце. Вона не може сама ходити до вбиральні і приймати їжу. Вона не потрібна своїй дочці, адже у неї вдома діти і вона не впорається ще й з доглядом за лежачою матір’ю.

А у мене, хіба, немає дітей? Чому я повинна впоратися, якщо навіть її власна дочка сумнівається в своїх силах?

Можна продати квартиру Ірини Іванівни і на ці гроші забезпечити їй догляд в спеціалізованій установі. Ні, на це не згодні ні мій чоловік, ні його сестра Катя. Сестра чоловіка особливо проти, адже спадок тоді не дістанеться. Тобто, виносити судна за мамою, вона не хоче, а квартиру не чіпайте, вона її потім успадкує?

Чому саме я повинна кидати роботу? Так, я мало заробляю, але мій начальник зібрався на пенсію і збирається мене рекомендувати на своє місце. А це буде відчутна прибавка до зарплати. Доглядальницю ми найняти не можемо, у нас іпотека. Жити в квартирі свекрухи теж не можемо, там одна кімнатка. Вони все на мене тиснуть, цілими днями я тільки і чую, що я винна. Кому винна? Жінці, що стільки років пхала палиці в колеса? Не хочу. Олег каже, що якщо я не піду на їх умови, він подасть на розлучення.

У мене в самої старенька мама, але ми з сестрою домовилися: вона доглядає за мамою, я не претендую на спадщину. Я згодна сидіти з Іриною Іванівною тільки в одному випадку, якщо вона перепише на мене квартиру. Не на чоловіка, не на онуків, а на мене.

Мені сказали, що це нахабство. А скидати свою матір на чужу їй людину, на мене, це не нахабство? Адже це я відмовляюся від нормального життя, я буду мити і годувати цю жінку, виносити за неї горщик і робити масаж.

Свекрухи, чому ви не думаєте про майбутнє, коли робите ось такі пакості улюбленій дружині свого сина? Адже саме ці дружини будуть доглядати за вами в старості.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page