fbpx
життєві історії
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”

Сказала мама Каті, коли вона втекла від чоловіка до батьків з однорічним малюком на руках. За матеріалами

Катя завжди дуже хотіла дітей, але особисте життя якось не складалося. Тo траплялися одружені, то ледарі, які не бажають працювати.

І ось, коли їй виповнилося 30, Катя зустріла його: лікар, красень, розлучений. Почалися довгі листування, звідки вона дізналася, що його колишня дружина з дочкою живуть далеко, та й вона давно вийшла за іншого.

«Дуже добре», подумала Катя, що не будуть нас турбувати, і закохалася в Ігоря без пам’яті.

Відносини закрутилися швидко, незабаром Катя переїхала тепер уже до свого чоловіка, якого вона так довго чекала! Катя була щаслива – їй було кому готувати сніданок, обіймати ночами, та ще й з’явився на горизонті статус дружини.

Її не бентежило те, що коханий не видалив свій профіль з сайту знайомств, і його листування вечорами з якимись подругами. Катя вважала, що хороші дружини не влаштовуватимуть істeрик через дрібниці, вона боялася злякати своє щастя.

Читайте також:ВAМ ВAРТО ДІЗНAТИСЯ ПРO OДНУ ДУЖE РОЗУМНУ ІСТОРІЮ. ВOНА ЗМYШУЄ ЗАДУМАТИСЯ НАД СВОЇМ “Я” В ЦЬОМУ ЖИТТІ

Щасливі були і батьки. Ігор підкорив маму Каті своєю ввічливістю. Мама вважала, що доньці несказанно повезло з чоловіком, вона вже й не сподівалася поняньчити онуків, адже їй уже стукнуло 30.

Довго, до речі, онуків чекати не довелося – Іванко наpoдився через рік після весілля. Колеги жартували, що, мовляв, молодець, встрибнула в поїзд …

Малюкові ледь виповнився місяць, як Ігорю запропонували роботу завідуючим відділенням в маленькому селищі. Не вважаючи за потрібне радитися з дружиною, Ігор погодився.

Виходити на роботу йому потрібно було через тиждень. Він згріб в оберемок своє сімейство і переселив їх в невелику квартирку.

Катя плакала, не хотіла їхати далеко від батьків і друзів, та й тягнути малюка в іншу область було нелогічним. Але Ігор був непохитний – його амбіції і впертість були сильнішими умовлянь Каті.

Чи варто говорити, що одній вдома з дитиною в незнайомому місці дівчині було непросто. Ігор, замість того, щоб підтримувати Катю, став приходити за північ.

Він пояснював, що, мовляв встановлювати контакт з потрібними людьми варто в неформальній обстановці. Пояснював він це грубо, категорично. Один раз навіть штовхнув Катю …

Образ доброго чоловіка розтанув остаточно, коли на екрані став висвітлюватися один і той же незнайомий номер. А чоловік, щоб поговорити, шукав причину вийти на вулицю.

Катя намагалася зрозуміти, чому шлюб з цим чоловіком став таким нестерпним, і, що вона робить в цій глушині з тепер таким чужим для неї чоловіком?

Після чергової «установки контакту» Ігор прийшов під ранок. Він міцно спав, коли до будинку під’їхало таксі. «Я так сильно хотіла малюка, і не готова псувати життя собі і Івану, якщо вже чоловік виявився не тією людиною, за якого я виходила заміж», – подумала Катя, закидаючи речі в машину.

Довго в дорозі, виснажені, втомлені, Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: «Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною? ».

Катя подумала, що вона помилилася дверима. Слухати ці висновки було ще важче, ніж жити з чоловіком тиpaном і зрaдником. Але вона знала, що батьки їй все одно допоможуть з Іванком, а йти їй більше було нікуди.

facebook