fbpx
життєві історії
Катя з радістю поїхала за ним. У селі вона пішла працювати до школи, вчителя української мови та літератури. Незабаром народився хлопчик, назвали його Юрою. Все у них було добре, чоловік допомагав по господарству і займався дитиною, але Катине щастя тривало не довго

У черговий раз я їхала в електричці на дачу. Дорогою розмовляла з однією жінкою і вона, розповіла мені, цікаву історію.
Вони познайомились на вечірці. Ігор гарний хлопець, спортивної статури, одразу звернув свою увагу на Катю. Ігор теж їй дуже сподобався, і вони весь вечір танцювали разом.

Після навчання вони поїхали в село Ігора. Катя з радістю поїхала за ним. У селі вона пішла працювати до школи, вчителя української мови та літератури. Незабаром народився хлопчик, назвали його Юрою. Все у них було добре, чоловік допомагав по господарству і займався дитиною, але Катине щастя тривало не довго.

Ігор все частіше почав затримуватися на роботі і приходити напідпитку. Вкотре Катерина зустріла чоловіка з докорами на його адресу.

На ранок, протверезівши, він просив прощення і обіцяв, що більше ніколи не чіпатиме кохану дружину і носитиме на руках її і дитину.

Але всі сварки не припинилися, все частіше почали сваритися і все рідше, став вибачатися вранці.

Катерина частіше почала брати лікарняний лист, щоб не бачили її таку діти у школі.

Але в селі нічого не приховаєш і батьки, Ігора про все знали. Вони ніколи не втручалися, кажучи що це не їхня справа.

І одного разу, після чергових сварок, Катя не витримала. Коли чоловік заснув, потихеньку зібрала, маленьку дитину і поїхала до міста, до батьків.

Кілька разів приїжджав Ігор у місто, умовляв Катю повернутися, але вона відмовлялася.

Що було далі я так і не довідалася, жінці треба було виходити на своїй зупинці. Але мені здається, що Катерина все складеться добре.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!