fbpx
Суспільство
Каже, вона вже досягнута: Медведєв заявив про мету Путіна в Україні, яка досі ще не була озвучена – деталі

Каже, вона вже досягнута: Медведєв заявив про мету Путіна в Україні, яка досі ще не була озвучена.

Вторгнення Росії в Україну дозволило вирішити не озвучене раніше завдання, необхідне РФ. Про це заступник голови Ради безпеки та екс-президент Росії Дмитро Медведєв написав 9 липня у Telegram.

За його словами, крім оголошених президентом Володимиром Путіним “демілітаризації та денацифікації” України, метою війни було домогтися того, щоб з РФ “почали рахуватися по-справжньому”.

“Є ще одне завдання, яке вже вирішене. А в чомусь і серйозніше, судячи з набору санкцій”, – написав він.

З міркувань Медведєва випливає, що всю попередню історію пострадянської Росії на Заході її не сприймали всерйоз. Він навів у приклад те, що зустрічі лідерів держав у форматі G8 перетворилися на G7, тому що Росію туди не запрошують.

“Якщо з тобою не рахуються, справа погана. Як у дитинстві, коли у твій двір прийшли права качати з сусіднього. Якщо ти злякався і втік додому, ти ніхто і більше тебе нікуди не покличуть. А якщо ти почав першим, то шанси відстояти своє стають суттєво вище”, – написав колишній президент рф.

Медведєв не вказав, чиєї саме поваги та уваги РФ домагається розв’язаною війною і в чому вона полягає, крім санкцій.

Нагадаємо, що 7 липня на Балі (Індонезія) відбувся саміт міністрів закордонних справ G20. Він став першою зустріччю такого рівня від початку війни, де представник РФ зміг виступити. При цьому учасники саміту не стали робити традиційного групового фото – глави МЗС не захотіли фотографуватися з керівником російського зовнішньополітичного відомства Сергієм Лавровим.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.