fbpx
життєві історії
-Кажуть, у тебе дружина цілими днями в інтернеті сидить! – поскаржилася свекруха моєму чоловікові. Я почувши ці її слова, подумала: ну ось, причепитися їй треба до мене! Хоч до чого-небудь та причепитися! І тут у мені прокинувся троль, сама від себе такого не очікувала

І тут у мені прокинувся троль, сама від себе такого не очікувала

-Кажуть, у тебе дружина цілими днями в інтернеті сидить! – поскаржилася свекруха моєму чоловікові.

Я почувши ці її слова, подумала: ну ось, причепитися їй треба до мене! Хоч до чого-небудь та причепитися! За матеріалами

А раз я не n’ю, не кypю, як і не шляюcя по іншим мужuкам, а також не перетворюю свій будинок в свинарник, і в родині у нас чудові стосунки, на-відміну від хаосу, що твориться в сім’ях її улюблених дочок, значить свекрусі терміново потрібно мене хоч у чомусь так дорікнути!

Інакше їй спокою не знайти.

Тому так, вона зачепила мене тим, що я вічно сиджу онлайн в соцмережах і в вайбері – про це їй як пити дати її донечка повідомила – Зіна сама там цілодобово висить, тільки себе чомусь не бачить!

Ну так, сиджу я там, чого таїти, але ж це зовсім не означає, що я одержима віртуальністю або у мене патoлoгічна залeжність, але і  виправдовуватися мені перед цією… зовсім не хочеться!

Мій внутрішній троль тут-же активізувався і я сплеснула ручками:

-Так я ж з друзями спілкуюся!

-Як ще друзями? З ними треба вживу спілкуватися! А не по майберам вашим! – завелася моя сварлива свекруха.

-Ну, щоб наживо спілкуватися, потрібно з роботи відпрошуватися і гроші витрачати! У Норвегію чи в Австралію НЕ наїздишся! Саме там у мене і живуть друзі! – безсоромно брехала я, входячи у смак, – А ще в Італії, в Іспанії, та й багато ще де!

Свекруха витріщила оченята на мене здивовано:

-Та ну?

А треба сказати, свекруха моя не закінчила і 9 класів, крім свого села зроду толком ніде і не була.

І взагалі, в їхній родині так і повелося: мене всі вважають мoтоpошно грамотною тільки тому, що я закінчила інститут і трохи розумію англійську.

На свекрушиному обличчі відбuлася недовіра, але вона стала зникати в міру того, як чоловік підігравав мені.

Він незворушно відірвався від телевізора і похитав головою матері:

-Так ось, в Київ-то ми не поїхали – я відмовився, через те що батько тоді руку зламав і мені довелося возити його пор лікарням і самому давати раду вашим сінокосам. А так-то подруга її нас кликала, ми вже маршрут вивчали, щоб на машині рвонути спробувати…

А в Норвегію з’їздити – закордонний паспорт адже потрібен, шенгенська віза … Поки ніколи цими справами займатися, але як діти підростуть, так відразу і поїдемо!

-І вчи інгліш! – насупившись, сказала я чоловікові, – а то як ти з Тедом будеш спілкуватися? Мені червоніти за тебе доведеться!

Тут як-раз до речі мені зателефонувала Марічка (сестра) і я відповіла на дзвінок:

-Хеллоу? О, Христина! Як ти?? Айм фа-айн!

Свекруха похмуро поглядала на мене, змінюючись в обличчі, а я дивувала Марічку, яка мені телефонувала не даючи сказати їй ні слова, а потім і зовсім блискавичним рухом руки відключила свій телефон. (Потім їй все поясню).

Закінчивши з цим цирком, я подивилася на свою надуту від злості свекруху і сказала якомога більш життєрадісним тоном:

-Ось тому я і онлайн : намагаюся більше листуватися з друзями з інших країн: хочу підтягти свою англійську!!!

До речі, Христина вже навіть роботу знайшла для мене – вона так хоче, щоб ми взагалі переїхали жити кудись до них ближче!

Як у неї забігали очі! Це треба було бачити !!

Вона не промовила більше ні слова.

Думаю, вона не сумнівалася в моїх словах, тому що раніше я взагалі ніколи не брехала, я взагалі-то серйозна за характером.

Після всього цього свекруха втекла з кухні і кусаючи губи сиділа на ґанку. Вона довго там сиділа, дивлячись кудись у далечінь і взагалі стала притихлою і ніби відчуженою.

Читайте також:ЧЕРЕЗ МІСЯЦЬ ПАВЛО ПРИЙШОВ ДОДОМУ З РЕЧАМИ. ВІД ДРУЖИНИ ВІН ПІШОВ. ПЕРШИЙ ТИЖДЕНЬ Я НЕ ЛІЗЛА З РОЗПИТУВАННЯМИ, ВЗАГАЛІ. А ПОТІМ СИН САМ РОЗПОВІВ, ЩО, ВИЯВЛЯЄТЬСЯ ОСТАННІ КІЛЬКА РОКІВ ЮЛЯ ВЕЛА ПОДВІЙНЕ ЖИТТЯ

(Про закордон напевно думала!)

Чоловік розповідав, як мати випитувала у нього потайки, звідки у мене такі друзі, а він у відповідь набрехав, що я – дуже відома особистість у всесвітній павутині, у мене є сторінка з тисячами підписників і друзів з усіх точок світу.

Більше вона до мене з причіпками не приставала, зате почала терoризyвати своїх дочок докорами:

-Ось ви все по подружках-невдахах сільських своїх бігаєте, а Оленка у нас по інтернету друзів заводить! Її тепер аж у саму Америку в гості запрошують! А вас чому нікуди не кличуть ?! Ось такою пробивною, як невістка і треба бути, ех ви роззяви!

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

facebook