fbpx

Кілька років тому я вийшла заміж за чоловіка, який мав дитину від першого шлюбу. Але це виявилося не все придане мого Любомира. Мені здавалося, що Любомир мужній батько-одинак. Я закохалася і в нього, і в його сина Данилка. Та виявився не тільки Даня. Я почала частіше помічати, як Любомир ставиться до сина. Спочатку я не повірила своїм очам: пішли у парк та зустріли хлопчика, котрий був як дві краплі води схожий на мого пасинка

Кілька років тому я вийшла заміж за чоловіка, який мав дитину від першого шлюбу. Його дружини не стало дуже рано. Ця історія вразила мене, і спочатку мені здавалося, що Любомир мужній батько-одинак. Я закохалася і в нього, і в його сина Данилка.

Коли Любомир покликав мене заміж, я не роздумуючи погодилася. І чим більше я спілкувалася з його синочком, тим глибше поринала в материнство. Данилко став для мене рідним, і я не хотіла його втрачати.

Більше того, я серйозно подумала про те, щоб офіційно оформити над ним опікунство та стати його законною матір’ю.

На це мене спонукала не тільки моя щира любов до хлопчика. Я почала частіше помічати, як Любомир ставиться до сина. Він практично не бере участі у його житті, часто просто ігнорує. Сумно дивитися на те, як малий радісно щось розповідає своєму батькові, поки той сидить, уткнувшись носом в екран телефону.

Проблеми у спілкуванні Дані та його тата зблизили нас із хлопчиком. Я завжди була поряд і підтримувала його. Бувало, що ми могли провести весь вихідний удвох, поки чоловік десь пропадав. Одного з таких днів ми пішли у парк та зустріли хлопчика, котрий був як дві краплі води схожий на мого пасинка.

Спочатку я не повірила своїм очам. Хлопчик ішов поруч із літньою жінкою за руку, накульгував на одну ногу і щось захоплено розповідав їй. Він був схожий на Данилка навіть мімікою, дивно!

Я вирішила, що це дуже дивний збіг і підійшла до незнайомки з дитиною. Даня уважно подивився на свого двійника та зацікавився ним. Хлопчик відповів тим самим. І тоді я спитала:

“Прошу вибачення. Ми гуляли у парку та помітили вас. Я дуже здивувалася, тому що ваш онук дуже схожий на мого пасинка, ви не знаходите?”

Важко передати словами, як змінилася ця жінка в обличчі. Вона глянула на Даню і сказала:

“Давайте присядемо. Хлопчаки, ви не хочете погратися трохи?”

Хлопці були так зацікавлені одне одним, що відразу разом помчали на дитячий майданчик. А ми присіли поряд.

Жінка заговорила першою:

“Ви, мабуть, дружина Любомира?”

Я кивнула у відповідь. Вона продовжила:

“Тоді ви, напевно, знаєте, що його першої дружини не стало коли вона народжувала. Я її мати, бабуся Павлика. Моя дочка народила двійнят, але в одного з хлопчиків була вроджена особливість. Одна ніжка виявилася меншою за іншу. Через це він тепер кульгає”.

Я продовжувала мовчки слухати.

“Коли про це дізнався Любомир, він відмовився від нього. Сказав, що такий син йому не потрібен. Він завжди мріяв про ідеальну дитину. Ми з чоловіком одразу же вирішили, що візьмемо малюка під свою опіку, поставимо його на ноги. Звичайно, Любомир нам ніяк не допомагав. Він просто покинув Павлика”.

У мене вже не було сил мовчати:

“Як можна відмовитися від дитини при здоровому глузді? Я бачила, що Любомир поганий батько, але не думала, що настільки!”

Бабуся Павлуся і Данилка запитала:

“Що означає поганий батько?”

Я розповіла їй про те, як Артур безвідповідально поводиться. Потім сказала, що оформляю документи, щоби офіційно стати мамою Михайла.

Але це було не все. Я давно думала про те, щоб закінчити всю цю паперову тяганину і розлучитися з Любомиром. Тепер я зрозуміла, що це абсолютно правильне рішення. Коли Ольга Семенівна дізналася про все, запропонувала свою допомогу:

“Ми розповімо хлопчикам правду. І ви можете до нас переїхати. У нас 3-кімнатна квартира: місця вистачить на всіх!”

Коли всі документи були готові і Любомир дізнався про все, він ніяк не відреагував. І це було найстрашніше. Мій чоловік ніби чекав, коли я нарешті врятую його від непотрібного йому батьківства. Я не розумію, як можна з такою байдужістю ставитись до рідних дітей!

Зараз ми щасливі. Живемо разом з хлопчиками й Ольгою Семенівною. У моєму житті з’явився добрий чоловік, але я не хочу квапити події. Всім добра й миру.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page