fbpx

Кілька тижнів тому я дізналася, що чоловік має іншу жінку – сказала про це знайома. Влаштувала благовірному допит, він і не став відмовлятися. Але мене вразила його простота, коли він сказав, що від мене не втече, але і її не залишить, і я мушу з цим змиритися. Я теж зробила йому сюрприз

Кілька тижнів тому я дізналася, що чоловік має іншу жінку – сказала про це знайома. Влаштувала благовірному допит, він і не став відмовлятися.

Але мене вразила його простота, коли він сказав, що від мене не втече, але і її не залишить, і я мушу з цим змиритися.

Іти з дитиною мені нема куди, але й жити так я не можу. Я теж зробила йому сюрприз – перестала йому готувати, не перу його речі.

Сказала, що тепер про нього має дбати та краля. Адже вона має на нього такі ж права, які і в мене. А я для розмаїття буду в ролі іншої, поки для рідного чоловіка, а там видно буде.

Чоловік не очікував такого повороту, почав заперечувати, обіцяти розлучення. Але я не збираюся поступатися і розлучення не особливо боюся.

Якщо йому вдома погано, нехай живе у своєї коханої жінки. Такі жінки ж люблять зображати себе дбайливими та господарськими, щоб показати, що вони кращі за дружину. Ось нехай і дбає та пані про мого Ігоря, а мені роботи менше вдома.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

You cannot copy content of this page