fbpx
Шоу-бізнес
Кіркоров привітав окупантів в Криму, яким “надавали” наші ЗСУ і вони змушені підлікуватися. Не обійшлося і без цитат Алли Пугачової, яка з перших днів підтримує Україну!

Кіркоров привітав окупантів в Криму, яким “надавали” наші ЗСУ і вони змушені підлікуватися. Не обійшлося і без цитат Алли Пугачової, яка з перших днів підтримує Україну!

Філіп Кіркоров зустрівся в анексованому Росією Криму з окупантами, яким наші ЗСУ “надавали”, і вони змушені “підрихтовуватися”. Потім “король естради” в мерехтливому золотистому костюмі влаштував для загарбників концерт, назвавши “цих”, слів не хватає, щоб назвати – “героями”.

На позицію Кіркорова відреагував відомий російський журналіст-опозиціонер Олександр Невзоров. У своєму Telegram-каналі він опублікував фрагмент запису з виступу одіозного артиста та назвав його “винятковим диваком”.

Втім публіцист зазначив, що зірці подібна поведінка пробачається. Зробив він це не без сарказму.

“Кіркоров винятковий дивак, але йому можна пробачити. Справа в тому, що в черепі кожної людини є так звані “резонатори”, тобто порожнечі (лобова, клиноподібна та ін.) Спів може дещо збільшити обсяг цих порожнеч. Виконання “зайкамоя” та інших шедеврів збільшило резонатори Кіркорова парадоксальним чином. Тому Філя просто анатомічний феномен”, – висміяв артиста Невзоров.

На відео, яким поділився опозиціонер, можна побачити Філіпа Бедросовича в яскравому золотистому костюмі, який дякує російським солдатам, котрі нищать українців та їхні будинки, за “захист батьківщини”. Кіркоров попросив окупантів, які перебувають на реабілітації в кримських шпиталях, підвестися з місць, аби вся зала “побачила своїх героїв”.

“Дякую вам, хлопці! Ви чудові! Передаю мій уклін ще раз за те, що ви робите. Найголовніше – повертайтеся до своїх родин живими, здоровими. Ранка залишиться, до весілля заживе. Ви не розумієте, які вони красені. Все у них вийде. Побажаємо їм здоров’я та щастя, а нам із вами – мирного неба над головою… Давайте відправимо все це в небеса, в землю, щоб не було нічого поганого, а нам залишився лише один позитив. Усе завдяки героїчним подвигам цих хлопців”, – цинічно заспівав дифірамби кривавим загарбникам співак.

Насамкінець він вирішив згадати й Аллу Пугачову, заявивши, що слова про “мирне небо” належать “жінці, яка співає”.

Фото – скріншот з відео