fbpx
Шоу-бізнес
Кіркоров вибачився перед шанувальниками, і пояснив причину створення номеру на хресті: “Для мене, як для віруючої людини, вкрай важливі та шановані релігійні святині”

Кіркоров вибачився перед шанувальниками, і пояснив причину створення номеру на хресті: “Для мене, як для віруючої людини, вкрай важливі та шановані релігійні святині”

Артист боїться, що його можуть вигнати з російського шоубізу після скандального шоу на ювілеї.

Філіп Кіркоров спровокував справжню бурю через виступ на перевернутому хресті в Москві. Співака звинуватили в образі почуттів вірян. Ба більше, на нього навіть написали заяву у Генпрокуратуру.

Філіп Бедросович наскільки злякався хейту, що одразу ж вирішив вибачитися за свій невдалий номер. В Instagram співак спробував пояснити те, що сталося на сцені.

“Не думав, що когось зачеплю, і вже тим більше свідомо не планував образити чиїсь почуття своїм номером “Марія Магдалена”, який увійшов до програми мого ювілею. З самого початку ця пісня була присвячена моїй мамі. День її відходу з життя через випадковість збігається з моїм днем ​​народження. Тому цю пісню було важливо включити до програми, важливо для мене, моєї родини, батька та моїх дітей”, – висловився Кіркоров.

Філіп каже, що не вкладав у режисуру номера жодного зла чи блюзнірського наміру. За його словами, все що відбувалося на сцені – виключно фантазійна історія, яка не має на меті ображати релігію.

“Для мене, як для віруючої людини, вкрай важливі та шановані релігійні святині. Тому, якщо я зачепив чиїсь почуття, приношу свої щирі вибачення”, – покаявся співак.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Andrey OX 🔷 (timeoftheox) (@timeoftheox)

Фото – скріншот з відео