fbpx
Breaking News
Як вам пропозиція?.. Депутат “Слуги народу” Лада Булах запропонувала до розгляду законопроект, який дозволить підліткам змінювати стать без згоди батьків. Що скажете?
17 імен, заборонених у світі. Чому ними не можна називати дітей?
Неперевершена ідея до сніданку – розлітаються вмить, а на приготування – якихось 15 хвилин! Головне – не забути з вечора кисломолочного сиру купити. Готую, поки дивлюся ранкові новини.
Спізнився, не встиг попрощатися з живою. Уві сні Руслану хотілося підійти до бабусі, обійняти, поцілувати рідні натруджені руки. Але вона, хоч і стояла, здавалося, зовсім поруч, тільки він намагався наблизитися – віддалялася, танула в сірому тумані, і лише обличчя залишалося чітким. Руслан бачив, що бабуся хмурилася, дивилася на нього сумними очима. “Що я маю зробити, щоб ти мене простила? Щоб я сам себе пробачив?” – питав у неї і прокидався.
Обожнюю мамині пісні голубці з грибами та пшоном! Вони такі смачні, що навіть мій чоловік любить їх більше за звичайні. Такі голубчики здавна готують у нас на Полтавщині. Спробуйте!
Суспільство
Код енергетики твоїх предків: як прізвище впливає на долю людини

Існує думка, що прізвище впливає на долю значно сильніше, ніж ім’я. Джерело

Фахівці в області нумерології і біоенергетики стверджують, що прізвище – це своєрідний код, у якому зберігається енергетика попередніх поколінь.

Ціла область нумерології відведена вивченню питання про те, як прізвище впливає на долю людини. Історія будь-якого прізвища бере початок у далекому минулому, починаючи з витоків людського роду.

Прізвище наповнене енергетикою всіх попередніх поколінь. Більш того, воно містить у собі потужну силу, яка передається людині у спадок.

Однак ця сила може бути як позитивною, так і негативною. З цього випливає, що прізвище може відкрити нові можливості, а може, навпаки, перешкодити досягненню бажаного.

Щоб дізнатися, як ваше прізвище впливає на вас і вашу долю, фахівці рекомендують розрахувати його числовий код.

Як розрахувати число прізвища

Розрахувати код прізвища досить просто. Відомо, що в нумерології кожній букві алфавіту притаманне своє персональне число.

Тому вам потрібно лише звіритися з таблицею, перевести прізвище на мову чисел, а потім знайти загальну суму і прочитати тлумачення.

Читайте також: Чотири ознаки, що ваш чоловік не забув свою колишню

Запишіть прізвище цифрами і складіть числа. Наприклад, прізвище Антонов на числовій мові буде читатися так: 1+6+2+7+6+7+3=32. Цифру слід привести до однозначного числа: 32=3+2=5. 5 – це число прізвища Антонов.

Далі необхідно звіритися з тлумаченням. Важливий момент – якщо при підрахунку у вас вийшли цифри 11, 22 або 33, складати їх не потрібно, оскільки у них є своє трактування.

Тлумачення числа прізвища

1: людина належить до сильного роду. Вона володіє наполегливістю, сильним духом, твердим характером і сильною інтуїцією. Несе відповідальність за свої рішення та життя близьких людей.

2: число прізвища вказує на володаря спокійної й миролюбної вдачі, який намагається уникати конфліктів і легко йде на поступки. З такою людиною легко вибудовувати гармонійні відносини, заводити сім’ю.

3: трійка символізує відкриту і життєрадісну людину. Домагатися свого дозволяє її оптимізм, почуття власної гідності і творчий склад розуму.

4: представник організованої і працьовитої сім’ї, який володіє завидним терпінням і цілеспрямованістю. У важких ситуаціях приймає вірні рішення завдяки вмінню прораховувати все наперед і шукати підказки долі.

5: волелюбна і незалежна людина, яку навряд чи можна назвати консерватором. Бореться за свободу і не зазіхає на чуже благополуччя. Володіє здатністю легко звикати до будь-яких умов життя і слідувати голосу свого серця.

6: шістка вказує на представника сім’ї консервативного характеру. Людина з числовим кодом 6 наділена прагматизмом і обачністю, із-за чого нерідко використовує людей в корисливих цілях.

7: людина постійно перебуває в пошуках сенсу життя та сакральних знань. Вміє з легкістю фільтрувати інформацію, загострює увагу на важливому і правильно застосовує одержані знання. Уважність до деталей і задатки лідера дозволяють у всьому перемагати.

8: вісімка наділяє людину умінням заробляти і правильно розпоряджатися грошима. Людина з таким числом частіше за інших досягає великих висот і досягає успіху в бізнесі.

9: дев’ятка – знак емоційності, чутливості та емпатії. Людина з таким прізвищем любить віддаватися мріям і наділена здатністю до творчої візуалізації.

11: особистість, що володіє відмінними лідерськими здібностями. Ця якість допомагає надихати оточуючих на звершення. Сама ж людина з таким числовим кодом постійно зайнята пошуком свого місця в житті.

22: число прізвища вказує на особу з відмінними управлінськими здібностями. З такої людини може вийти відмінний керівник. У більшості випадків люди з двома двійками займають відповідальні посади.

33: це родове число представляє людину, предки якої були добрими наставниками. Така особистість володіє цілеспрямованістю і залізним характером, що допомагає досягати поставлених цілей і своїм прикладом надихати інших.

Related Post