fbpx
Шоу-бізнес
Кохання аж іскриться: мережею ширяться світлини закоханих Винника та Таюне, які були зроблені в часи юності

Кохання аж іскриться: мережею ширяться світлини закоханих Винника та Таюне, які були зроблені в часи юності

Улюбленець “Вовчиць” Олег Винник не любить говорити на публіку про своє особисте життя. Артист приховує від шанувальниць наявність дружини та дітей, проте правду від публіки приховати неможливо.

У Мережі вже давно ходять чутки, що дружиною Олега Винника є його бек-вокалістка Таїсія Сватко, яка відома публіці під псевдонімом Таюне. Підтвердженням цих чуток стало журналістське розслідування, після якого всі сумніви щодо цієї пари зникли.

Журналісти поїхали на малу батьківщину Винника (у село Черкаської області), де розпитали у сусідів та знайомих Винника про артиста. Там балакучі сусіди і видали всі таємниці “володаря вовчиць”. Як виявилося, Винник та Таюне знайомі ще з часів навчання у музичному училищі. Вони одружилися ще в 90-х і подружжя має сина Юліана, який зараз проживає в Німеччині. Сам Олег Винник та Таюне частенько разом приїжджаю на малу батьківщину артиста, де охоче спілкуються із сусідами та не приховують своїх стосунків.

Причина, через яку Винник приховує свій сімейний стан — це його сценічний образ. На сцені артист — серцеїд, улюбленець жінок і цей образ аж ніяк не збігається з образом зразкового сім’янина та дбайливого батька.

А ось і наші голубки!

Фото – скріншот з відео