fbpx
Суспільство
Коли я нapoдилa першу дівчинку, то вирішили її охрестити

Коли я нapoдила першу дівчинку (маю відразу зізнатися, що хлопчика нам з якоїсь причини так згодом і не дісталося) то вирішили ми її охрестити.

І підбила мене на цю богоугодну справу моя шкільна подруга Люба. З Любкю ми були подругами, не розлий вода, але коли я вийшла заміж, мій мені відразу сказав: вибирайте або я або вона.

Твоя Люба перелюбниця, дуже цікава і всі інші «пре». Я не хочу, щоб у моєї дружини була така подруга, мені потрібен мир в сім’ї.

Так ми з нею три роки після весілля крім як в «однокласниках» ніде не бачилися. Коли Люба дізналася, що я нapoдила дівчинку, то відразу запропонувала мені її охрестити. Вона взяла на себе всі клопоти по цьому заходу.

Домовилася в церкві з батюшкою, сама оплатила обряд хрещення, накупила дитячого приданого, коляску і купу різних дорогих іграшок, починаючи від брязкалець і до найкрасивіших ляльок.

Вона ж сказала, що буде хрещеною матір’ю у моєї дівчинки, своїх дітей їй не бачити, і ми разом поплакалися через телефон, що моя найкраща подруга з якоїсь причини не може сама нapoдити.

Читайте також: КІШКА НЕ ПУСКАЛА СВОЮ ГОСПОДИНЮ НА АВТОБУС, НІБИ ЩОСЬ ВІДЧУЛА

Мій чоловік тільки з цієї причини і погодився взяти її хрещеною, пробурчав, що треба було менше по мужикам бігати. Отже, ми призначили день хрещення. Люба повинна була нас зустріти в місті, де вона жила, – у церкві, ми ж з села поїхали на машині: чоловік, я, наша крихітка і її майбутній хрещений батько Ваня чолостяк.

Я погодилася на Ваню холостяка, тільки тому, що мій погодився на Любу. Зараз я спробую пояснити, як це важливо зробити правильний вибір хрещених батьків для своєї дитини. Забігаючи вперед, скажу, що для решти п’яти дівчаток ми цей вибір зробили з урахуванням першої помилки.

Ваня холостяк у нас в селі особистість відома. Пам’ятайте в італійському фільмі один придурок дрова рубав замість того щоб одружитися. Так ось наш холостяк ще дужче того буде.

Як тільки сонце сяде, господині, подоївши корів, відправлять їх на вигін, процідити тепле парне молоко, і налив кухоль несуть чоловікові. Сядуть біля свого улюбленого пригорнуться-о-пліч, поки той п’є, а над ними витає в ту пору сама любов.

І уявляєте, в такий от момент повз них пробігає по вулиці Ваня холостяк. У нього в цей час спортивна пробіжка, для заспокоєння своїх нервів. На ньому спортивні червоні труси і футболка з номером, як у того Челентано.

Кожна жінка обов’язково відпустить який-небудь жарт слідом «недоумки», який замість того щоб ростити дітей, носиться по селу в червоних трусах.

А ось мужиків Ваня надихає, можливо, що дуже стійкий він проти жіночих чар. Та ще у нього завжди в будинку можна посидіти виключно в чоловічій компанії, жінки гребують заходити в цей будинок і скільки разів намагалися одружити холостяка, але безуспішно.

Так ось мій чоловік вибрав цього самого Ваню в хрещені батьки нашій донечці.

-Нехай на цій церемонії хрещення зостануться дві крайності чоловічої та жіночої сутності – заявив він мені.

Коли ми приїхали до церкви, то Люба вже нас чекала на паперті. Вона збентежила навіть мене, хоча я її добре знала. На ній було рожеве приталене плаття з величезним вирізом спереду, через який майже вивалювалися гpyдей. Ззаду розріз доходив до улоговини розділяє потужні Любuнi ciдниці.

– Ти паперть вірно з панеллю сплутала, пробурчав мій чоловік на її привітання. Ваня, який вперше побачив Любу, раптом закотив очі і став задихатися, а коли мій дав йому ковтнути з пляшки, почав гикати.

Так ми всією компанією і підійшли під благословення батюшки. Я поцілувала руку, благословив мене і мою кpoвиночку, мій невіруючий тільки знизав її, Ваня xолостяк ошелешений пишністю Любuи, а після церковним пишністю, прошепотів моєму чоловікові, що його прихопило, що він скоренько повернеться, запитав у батюшки замість благословення, де тут туалет і, затиснувши ноги, знаменитої челентановскою ходою кинувся туди.

Тим часом Люба не задоволена поцілунком руки батюшки, стала цілувати того в щоки, а після вп’ялася довгим поцілунком прямо в його губи, потім відірвалася від губ нахилилася до великого срібному хресту на його гpyдях, поцілувала хрест і знову засмоктала в себе батюшкиних губи.

Підбігли дві служки в чорних чернечих сукнях з криком – Залиш батюшку, манячка! Відтягли її і стали хустками витирати батюшки губи, відтираючи Любині губну помаду.

Тим часом Люба з криком «Христос Воскрес» стала смачно цілувати молодого дяка з кадилом. Черниці кинулися відтягувати Любу і від дячка.

– Православні, православні, давайте повернемося до таїнства хрещення немовляти, – раптом басом проголосив батюшка. Ми всі обступили купіль, я розгорнула нашу крихту. Тим часом батюшка запросив хрещеного батька і матір зайняти їх місця.

Іван ще не повернувся і Люба, прошепотіла мені на вухо:

– Ну і кума ви мені підшукали, дристун нещасний, – пообіцяла через кілька хвилин доставити його на місце. В цей час мій чоловік затіяв суперечку з батюшкою, мовляв, той неправильно робить, що бере гроші за хрещення.

– Ось святий Петро не взяв грошей з багатого сотника, коли хрестив його.

– А почому вам знати брав він гроші чи ні, та й яка різниця в тому, адже сотник після весь маєток церкви віддав – заперечив батюшка моєму чоловікові, який пишався тим, що він невіруючий, а Біблію знає.

Тим часом Люба привела свого майбутнього кума. Ми всі стали по своїх місцях, батюшка почав обмивання нашої дитини. Малятко сукала ніжками і анітрохи не боялася води. У цей час чоловік зробив кілька фотографій.

Одна особливо вийшла добре. Я дивлюся на свою дівчинку, та тягне до мене рученята. Люба стоїть у центрі, нахилившись, так що її гpyди безсоромно купаються в купелі.

Батюшка і Іван xолостяк не зводять з них очей. Ззаду видно монашки з лютими поглядами, спрямованими на Любу і молоденький дяк з відкритим ротом.

Потім ми поїхали до Люби на квартиру, обмити за російським звичаєм хрестини. Ми сиділи за столом, і наш холостяк не зводив з Люби очей. А ще мій чоловік підігрівав і підбиває його, розповідаючи анекдоти про кума і куму. Холостяк підливав Любі в чарку горілку, а та грайливо йому відповідала:

– Досить куме, мені вже досить для того чого ти хочеш. Підморгнула мені, що мовляв залиште нас наодинці.

Ми побували в магазинах, на китайському ринку. Накупили всякої всячини і заїхали до Люби забрати Івана. Люба мені виклала, що він спить і розповіла, що вона у нього перша і закохався він в неї без розуму.

Ось такі вийшли у нас перші хрестини. А Іван поїхав до Люби в місто, одружився і моя подруга зaвaгiтнiла. Тепер я буду хрещеною матір’ю у її дитини.

Джерело.

Related Post