fbpx
Цікаве
Колір наших оченят і характер: а ну, перевірмо, – правду кажуть, чи не дуже…  Я деякі збіги помітила точно.

Як колір очей впливає на характер людини: читаємо по очах.

Є цікава теорія про те, що раніше у всіх людей на землі очі були одного кольору – карі, але після настання льодовикового періоду і зміни погодних умов, в результаті мутації, з’явилися люди з зеленими, сірими, синіми і блакитними очима. Як це вплинуло на їх характер?

Зелені очі. Володарі зелених очей – сама ніжність і доброта, поки справа не стосується життєво важливих для них рішень, тоді вони проявляють всю свою рішучість і твердість характеру.

Вони ідеальні керівники: справедливі, надійні, напористі, здатні знайти вихід навіть із самої складної ситуації. Це ідеальний тип керівника.

У любові щирі і вірні, ніколи не зрадять свого обранця, так як самі його вибрали. У них дуже багато друзів, вони легкі і ненав’язливі в спілкуванні, з ними завжди цікаво, вони вміють слухати і чути.

Основні риси характеру: надійні, стабільні, терплячі, рішучі.

Карі очі. Кароокі люди володіють не найлегшим характером, вони дуже темпераментні й імпульсивні, можуть бути різкими і дратівливими.

Це лідери по натурі, які свою персону ставлять вище всіх і вимагають того ж від оточуючих. Але до всього цього вони дуже розумні і мудрі, часто в складних ситуаціях приймають правильні рішення, не терплять монотонності і одноманітності, готові навіть пожертвувати матеріальним достатком і комфортом, заради нових вражень і цікавої роботи.

Володарі карих очей дуже легко закохуються, але так само швидко і остигають до свого обранця, тому їх завжди треба зацікавлювати і дивувати, щоб вдержати.

Основні риси характеру: вперті, запальні, зарозумілі.

Світло-карі очі. Незважаючи на свою замкнутість і нерішучість, люди з даними кольором очей дуже працелюбні і старанні, вони дуже обов’язкові і  на них можна покластися. Не терплять бути “хлопчиками на побігеньках”, досягають значних успіхів в кар’єрі, коли їм довіряють і відправляють в самостійне плавання.

Ці люди дуже ранимі і вразливі, довго переживають образу, але не показують цього.

Основні риси характеру: замкнуті, нерішучі, мрійливі.

Блакитні очі. Володарі блакитних очей мають спокійний врівноважений характер, на вигляд дуже вразливі, але насправді холодні й розважливі.

Не терплять рутини і монотонності, шлюб їх обтяжує, швидко втрачають інтерес до партнера. Звичайно, якщо партнер буде вічним феєрверком, то в таких відносинах власникові блакитних очей буде комфортно.

Люди настрою, запальні, можуть впасти в безпричинну депресію, часто сердяться.

Основні риси характеру: цілеспрямовані, спокійні, образливі.

Сині очі. Дуже привабливі і романтичні натури, примхливі, образливі. Люблять керувати людьми, але робити це не явно, а здалеку, роздаючи вказівки. Непередбачувані, дуже легко закохуються і заворожують партнера, але в стосунках дуже вимогливі, конфліктні, люблять сперечатися і відстоювати свою точку зору, навіть коли не розуміються на ситуації. Часто впадають у крайнощі, мають силу і рішучість, яку ховають під маскою наївності.

Основні риси характеру: сентиментальні, романтичні, емоційні.

Сірі очі. Логічний розум і цілеспрямованість дозволяють власникам сірих очей твердо стояти на ногах і домагатися бажаного. Не пасують перед труднощами, вирішують проблеми швидко і максимально вигідно для себе.

Спокійний і романтичний характер штовхає їх на пошук більш авантюрного і рухомого партнера, з яким зазвичай пов’язують своє життя раз і назавжди, тому що не схильні до зрад.

Основні риси характеру: розумні, рішучі, практичні, допитливі.

Жовті очі. Це найзагадковіший і незвичайний колір очей, не дивно, що і характер у їх власників теж незвичайний. Це дуже яскраві неординарні особистості, вони дуже артистичні й талановиті. Не звикли нікому підкорятися або жити за правилами. Дуже розвинена інтуїція, тому чудово відчувають людей, бачать награність і фальш.

Готові горою стояти за кохану людину, але вимагають повного підпорядкування і вірності.

Основні риси характеру: непередбачувані, емоційні, артистичні.

Джерело:

facebook