fbpx
життєві історії
Коли батьки купили для єдиної доньки квартиру, я вже була заміжня за Вадимом. Забігши наперед вони вирішили не оформляти документи на мене, хтозна, як життя поверне. Тому й прийняли рішення оформити її на мого тата. Олена Анатоліївна як про це дізналася, мало зі стільця не звалилася. Її це сильно обурювало. – Мого сина в цій сім’ї мають ні за що. І взагалі, треба ще довідатися, звідкіля у них ці гроші взялися

Коли батьки купили для єдиної доньки квартиру, я вже була заміжня за Вадимом. Забігши наперед вони вирішили не оформляти документи на мене, хтозна, як життя поверне. Тому й прийняли рішення оформити її на мого тата. Олена Анатоліївна як про це дізналася, мало зі стільця не звалилася. Її це сильно обурювало. – Мого сина в цій сім’ї мають ні за що. І взагалі, треба ще довідатися, звідкіля у них ці гроші взялися.

З першого знайомства я Олені Анатоліївні не сподобалась. Ми й справді, як дві повні протилежності. Я маленька і пухкенька, а свекруха, як модель: висока і худенька. Саме ця моя особливість і не давала їй спокою.

Доходило до того, що Олена Анатоліївна говорила Вадиму, моєму чоловіку, при мені, що серед усіх знайомих дівчат, він вибрав найгірший варіант. Вадим переводив це в жарт, але мені було не по собі. Свекруха навіть дієти мені підбирала, але я не витримала і одного разу їй сказала: “є спеціальні дієти і для худих, які не можуть набрати вагу і тарахкотять кістками”. Тут уже навіть чоловік образився і заступився за маму.

Потім мої батьки купили мені квартиру, і оскільки я вже була одружена, записали її на батька. Це дуже розлютило Олену Анатоліївну, і вона стала налаштовувати Вадима проти мене, вселяючи йому, що я віддавала батькам наші гроші, інакше з чого вони купили квартиру.

Всім знайомим розповідала, що її син дуже добре заробляє, але я, користуючись моментом, купила собі квартиру за його гроші. Містечко у нас невелике, і через знайомих ці чутки дійшли до моїх батьків. Вони не витримали і висловили їм в очі все, що думають. Я їх розумію – накипіло!

За рік ми з Вадимом розлучилися. На мій подив Вадим через декілька місяців одружився з якоюсь дівицею і поїхав до іншого міста, мабуть зробив висновки з нашого розлучення. Я тільки цього року познайомилася з чоловіком, і коли вирішили стати на весільний рушничок, Олена Анатоліївна про це дізналася.

Вона розшукала маму мого коханого Андрія і наговорила багато небилиць про мене. Спочатку та повірила, але її сусідка побачила їх разом і розповіла, що це її колишня колега по роботі, перша пліткарка в їхньому колективі. Там її ніхто не любив і були раді, що звільнилася.

Так мені пощастило, що новій свекрусі вчасно розплющили очі на правду. Я вважаю, що треба вчинити так, як мій колишній чоловік і поїхати з рідного міста. Адже невідомо ще, на що здатна ця жінка, не здивуюсь, якщо вона ще якийсь “коник” викине.

А що б ви зробили на моєму місці?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!