fbpx
життєві історії
Коли брат надумав одружитися, тато сказав не тринькати гроші, а зробити все “за одним махом” тоді, коли в них з’явиться дитинка. Батьки живуть у шикарному будинку, де все зроблено на вищому рівні. І ось цей день настав. Андрій став татом. Невеличке святкування вже за декілька днів, а мені він так і не подзвонив і не запросив. А вчора зі мною зв’язалася мама. Тепер не знаю, йти мені до них, чи ні

Коли брат надумав одружитися, тато сказав не тринькати гроші, а зробити все “за одним махом” тоді, коли в них з’явиться дитинка. Батьки живуть у шикарному будинку, де все зроблено на вищому рівні. І ось цей день настав. Андрій став татом. Невеличке святкування вже за декілька днів, а мені він так і не подзвонив і не запросив. А вчора зі мною зв’язалася мама. Тепер не знаю, йти мені до них, чи ні.

В рідного брата буде весілля і хрестини в один день, але мене він не запросив. Подзвонила лише мама. Але я цього не розумію.  Я не знаю, чи чекають мене в цей день.

Відколи я вийшла заміж, то пішла жити окремо від батьків. На даний час в мене двійко дітей. Синочок Богданчик і донечка Яринка.

В дома в мене з батьками залишився жити ще молодший брат Андрій.

Хочу поділитися з вами тим, що мій тато має дуже важкий характер. Він мене і брата завжди виховував дуже строго. І в постійній дисципліні, тому коли я вийшла заміж і пішла жити окремо, я аж тоді відчула повну насолоду від життя.

Чоловік в мене дуже хороший і турботливий, і своїх діток ми виховуємо в великій любові. Мама моя все своє життя на побігеньках у батька, завжди підлаштовується під його настрій, і постійно згладжує всі кути.

В домі в нас завжди мала бути ідеальна чистота. Жодної крихточки не могло ніде бути, адже це сильно дратувало б тата. Тому я рідко любила приїжджати додому.

А коли вже приїжджала, то бачила, що мій брат по характеру вдався до тата. Такий же строгий і вимогливий. Завжди було цікаво, яка ж дівчина зачарує його серце. Адже вона мала бути ідеальною у всьому.

У моїх батьків величезний будинок, наче замок. В будинку є всі умови. Гарне і дороге омеблювання, та ідеальна чистота і порядок.

Розкішні світильники, гарна сходова і простора кухня. Все це гордість мого батька, і праця рук моєї мами. Та ми з братом завжди рвалися втекти з цього будинку. Адже атмосфера в ньому, заставляла нас постійно хвилюватись.

Та згодом у Андрія з’явилась наречена, він закохався і навіть змінився його характер.

Він став м’яким і уважнішим. З цього приводу ми з мамою дуже раділи. Та весілля батько не захотів їм робити, сказав лише розписатися.

– Весілля зробимо коли дитинка появиться, щоб двічі не тратитись, відсвяткуємо і весілля і хрестини разом.

З того дня в брата появилось сильне бажання заробити більше грошей, щоб з’їхати від батька і жити з нареченою окремо.

Він важко працював, відкладав кожну копієчку. А в цьому році у них народилась донечка. Тому все вийшло так, як і хотів тато.

Весілля і хрестини вони вирішили святкувати у гарному ресторані.

Запросили туди рідних. Та мене на весілля покликав не сам Андрій, а лише моя мама. Я так чекала дзвінка хоча б від нього і його половинки.

Читайте також: Коли я на вулицях Львова купляла собі каву, то мала до копійки прозвітувати чоловіку. Такі в них в сім’ї правила, і міняти щось заради мене ніхто не хотів. З тим я ще мирилася, бо надіялася, що з часом все зміниться. Але Коли в нас з Ігорем народився синочок, і дійшло до Хрещення Миколки, то чоловік заборонив робити будь-які святкування. – Це даремна трата грошей. Він маленький і нічого не розуміє. Для кого тоді все це?

Бо приїхати можливо їм важко, адже малеча ще маленька. Та так і не дочекалась. Завтра вже маю йти на подвійне свято свого брата, а на душі шкребуть кішки…

Можливо, він мене і не чекає? Лише мама вирішила запросити мене. А можливо він і справді заклопотаний і поклав таку відповідальність на маму?

А я себе просто накручую?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page