Коли я на вулицях Львова купляла собі каву, то мала до копійки прозвітувати чоловіку. Такі в них в сім’ї правила, і міняти щось заради мене ніхто не хотів. З тим я ще мирилася, бо надіялася, що з часом все зміниться. Але Коли в нас з Ігорем народився синочок, і дійшло до Хрещення Миколки, то чоловік заборонив робити будь-які святкування. – Це даремна трата грошей. Він маленький і нічого не розуміє. Для кого тоді все це?
Ото мені чоловік попався…
Живу я селі, в невеличкій родині. Мама Олена, тато Ілля, я і моя молодша сестра Світланка.
Чесно кажучи, я все життя мріяла виїхати в місто. Відчувала, що життя в селі не для мене. Тож коли постало питання, чи буду я на час навчання в університеті їхати з дому, я навіть і не сумнівалася.
Я переїхала у Львів, мені там дуже сподобалося. Я завжди з радістю поверталася до цього міста. І навіть часті дощі мене не засмучували.
Можливо мені і пощастило, я почала зустрічатися із доволі спортивним хлопцем, Ігорем, в нашій групі. Хоч, мені більше подобаються брюнети, а він був блондином, все одно були в нього переваги і це квартира в центрі міста.
Ми не довго зустрічалися до весілля, в цей період я думала, що він ідеальний. Єдине, що Ігор мені майже не дарував подарунків, а особливо квітів. Адже для нього букет це марна трата грошей, бо скоро зів’януть.
Також він не часто водив мене в кафе або щось схоже. Завжди посилався на відсутність грошей.
Молода я була і не брала це до уваги. Я думала, що будемо жити разом в місті, будемо разом заробляти і все буде добре і подарунки теж будуть.
Коли ж ми відгуляли весілля нам і п’ятьох місяців разом не було.
Весілля було не сильно багате, але я була рада, що можу переїхати у Львів. Хоча мою радість швидко перекреслили батьки чоловіка: мати Марія Іванівна і батько Григорій Петрович. Я відчула, що в їхній сім’ї був тотальний контроль за грошима.
Свекруха звітувала чоловіку про кожну витрачену копійку, і схоже, син не хотів міняти традиції.
Звісно я надіялася, що все зміниться, але не вийшло… Прийшлося пристосовуватися.
Це було не звично для мене, але я звикла. І згодом вже навіть про куплену каву йому говорила.
Попри це все я була щаслива, що живу в місці.
Ігор завжди казав, що Львів дороге місто, і тому ми змушені економити, та попри це завжди жили не багато.
А коли появився синок, Миколка, то стало трішки гірше. Гроші треба, але мені їх прийшлося видирати чуть не зубами.
Спочатку я мирилися.
Але останньою краплею стало те, що чоловік не захотів давати грошей на хрестини свого сина. Він сказав, що Миколка ще малий і немає сенсу робити велике свято. Чесно, я не знаю, як можна бути такою скнарою. А що буде далі?
І що робити мені з цим? Невже мого чоловіка ніяк не змінити?
Чи може краще його лишити поки не пізно?
Автор – “АанГа”
Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.
Передрук категорично заборонено!
У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!
Передрук заборонено!
Недавні записи
- Свекруха моя знову умудрилася вчудити! Ну скільки пояснювали, просили людину – все одно своє гне. Ось і зараз. Але вона весь час забуває про це прохання, ну або навіть абсолютно свідомо ігнорить його. Притягла дитині розумний телефон, який, само собою, у малого вже є
- Оскільки у нього за містом невелике господарство, є живність – коза. кури-качки – та город, його дні з коханою жінкою мають бути дуже насиченими. Підйом із самого ранку. Потім робота. Догляд за тваринами та майбутнім урожаєм. Неспішно, без фанатизму. Але щоб аж до обіду. Потім невелика перерва й знову працювати – все, як у наших предків. Вони роботи не боялися і жили сто років. Моя квартира в центрі Луцька йому як п’яте колесо
- Учора моя невістка Олена мала 36 років. Та я поїхала у місто до дітей на два дні раніше – щоб усе їй допомогти, разом приготувати всілякої домашньої смакоти – голубців, завиванців, холодцю, перців нафарширувати, торт спекти, млинців з сиром солодких . Привезла з села всього свого – курку, качку свої, свининки на холодець купила в сусідів, яєць – теж своїх, мочка і сиру, тільки зробила. Ну й овочів-фруктіва, само собою. Ледве доперла все маршруткою! А сьогодні вже поїхала зранку додому, наплакалася всю дорогу і заспокоїтися не можу – ну так прикро! Ну хіба так можна??? Все запхала в холодильник і не глянула. А відмітили – просто сором
- Свекруха Марина Федорівна – золота людина. Мудра, знає життя на багато краще за мене. Маю її слухатися, щоб з мене хоч якийсь толк був. Я не правильно доглядаю за чоловіком, тобто її сином, неправильно роблю все для дитини. Днями зібралася я прибрати зуб, муляє мені давно, а мама чоловіка каже мені: “Не здумай! Тобі занесуть щось і в щоці утвориться дірка!” І що тепер робити – не знаю, невже свекруха права? А вона мені: “Ти йому ручки-ніжки пошкодиш. Ось я дивилася передачу, там так і було”
- Я ще в п’ятницю попередила і сина і невістку, щоб приїхали в село, бо потрібно все з поля допомогти зібрати. В мене дочка ще є, Наталка зі мною живе, але до роботи – дуже лінива. А ось невістка – інша справа. Того дня ми мали справу з морквою і бурячком. Невістка копала, а я відразу ж обчиняла. Робота в нас йшла конвеєром, тільки бухгалтерія підвела, як любить сміятися мій чоловік. А після роботи всі сіли до столу. Я й не сподівалася, що моя невістка така