fbpx
життєві історії
На Храмове свято до Олени ми прийшли відразу ж після церкви, але здивувало те, що до хати вона нас не кликала, а всю гостину зробила в альтанці. Виявляється, подруга зробила в домі шикарні ремонти, понаставляла дорогі велюрові дивани, і хвилювалася, що ми це все їм зальопаємо. Я йшла додому як не вмита. Звісно, мене це дуже образило. Адже ми виховані люди і знаємо, як себе поводити за столом

З Оленою я товаришую не один рік. Ми потоваришували ще тоді, коли наші синочки пішли в садочок.

А сьогодні це вже шестикласники, тому нашій дружбі вже багацько років. Олена така в мене мамочка крутяцька, вона постійно всюди перша, все встигає, усіх знає.

А ще Олена водить гарно машину, а в неї біленький кросовер. Ми часто з Оленою і хлопцями на ньому їздимо на вихідних на відпочинок, чи то на річку, чи то в місто на прогулянку.

Моя подруга частий гість в моєму домі, та я тільки рада цьому, адже дорожу нашою дружбою. Все що має Олена на сьогоднішній день, а це величезний будинок, дві дорогі автівки і власний бізнес.

Всього цього вони з чоловіком добилися самі. В свій час і ризикували і важко працювали, та результат виправдав їхні надії.

Ми з чоловіком живемо набагато скромніше ніж наші друзі, та спостерігаючи за ними розуміємо, що таких висот нам не осягнути. Та радіємо, що така різниця між статусом не є завадою нашій дружбі, а навпаки, ми почуваємось комфортно один біля одного.

Цього літа Олена затіяла серйозні ремонти в будинку. Хоч на мою думку в них і так в будинку все наче було ідеально. Замінила все до невпізнання, позбувалась старих меблів, дещо я навіть взяла собі до хати, зовсім безкоштовно. Раділа з цього приводу, адже купити такі розкішні меблі я не в змозі.

На цьому тижні в нас в селі храмовий празник. Зазвичай ми після церкви ідемо до мене, а вже під вечір до Олени. Та цьогоріч Олена попередила нас, що чекає спершу на нас. Я, звісно, була не проти, адже це неважливо хто до кого першим прийде.

Та вся гостина відбулась в альтанці на дворі. Виявляється, до хати нас Олена не кликала, лише з того міркування що в неї там все білосніжно, і в залі стоїть біленький велюровий диван, який вона боялась, щоб ми не забруднили. Звісно мене це дуже образило. Адже ми не свині якісь, ми знаємо, як себе охайно поводити за столом.

Якщо чесно, така поведінка наших друзів, для нас стала досить образливою.

Читайте також: Вчора заходжу я в кімнату до Лілі, бо хотіла щось в неї запитати, а вона з кимось дуже ніжно розмовляє. Помітивши мене, невістка швидко сховала телефон, за її поясненнями це була подруга. Після цього ввечері Ліля пішла гуляти і нічого мені не сказала. Чекала я її, чекала, і вирішила піти спати. А ось нині зранку встаю, а невістки досі нема. На телефон не відповідає. Я вже подумала дзвонити в поліцію, аж тут заходить

Я, звісно, не показала свого обурення подрузі. Та розумію, якщо не скажу їй найближчим часом про це, то наші відносини можуть погіршитись.

Як на вашу думку, чи є образливою ця ситуація? Чи я просто себе сама накрутила?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page