fbpx
життєві історії
Вчора заходжу я в кімнату до Лілі, бо хотіла щось в неї запитати, а вона з кимось дуже ніжно розмовляє. Помітивши мене, невістка швидко сховала телефон, за її поясненнями це була подруга. Після цього ввечері Ліля пішла гуляти і нічого мені не сказала. Чекала я її, чекала, і вирішила піти спати. А ось нині зранку встаю, а невістки досі нема. На телефон не відповідає. Я вже подумала дзвонити в поліцію, аж тут заходить

Живу я в невеличкому містечку, з чоловіком Олегом довго працювали, аби отримати квартиру. Двокімнатна квартира, в хорошому районі і досі ще в не поганому стані, але скільки ж сил і здоров’я вона нам вартувала.

Попри те, що ми складали на квартиру, ми ще й ростили двох дітей дівчинку Олю та хлопчика Олександра.

На щастя, ті часи вже позаду. Оля навчалася в коледжі в Києві там і залишилася, бо знайшла хлопця Марка, а згодом і вийшла за нього заміж.

А синок пішов в медичний університеті в Тернополі. Оскільки наша область була не далеко, то Саша хоч і жив у гуртожитку, але на вихідні завжди приїздив додому. В той період, коли син вчився на хірурга, то познайомився з дівчиною, Лілею.

За словами синочка, йому дуже пощастило, адже дівчина просто чудова і до того, ще й популярна серед хлопців.

Звісно я раділа за Сашка, але мене трішки насторожив той факт, що Ліля має багато уваги від чоловіків, все-таки, вона ж може піти до когось іншого.

Але ці думки я стала відганяти, особливо після того, як дізналася, що син хоче зробити їй пропозицію.

Ну що я вам скажу, я була рада, весілля було чудовим. А після свята невістка перебралася до нас. Хороша дівчинка, правда прийшлося вчити її довго, що і як треба робити.

Загалом я бачила, що вони закохані і добре ставляться одне до одного, але потім сталося те, що змінило всіх.

24 лютого 2022 року почалося вторгнення.

Це, думаю, найважчі часи за весь час.

Мій син у зв’язку із спеціальність мав свій фронт.

І спочатку Сашко працював там, де і раніше, але роботи в нього стало набагато більше.

Потім він взагалі чуть не перебрався жити на роботу. А ще пізніше його відправили ближче до лінії зіткнення.

В цей час я просто місця собі не знаходила. Моя невістка теж трохи переживала, але потім я почала помічати, що Ліля веде себе дивно.

Зняла обручку, часто пропадає вечорами. За її словами вона просто ходить гуляти з подругами, але щось мене це насторожує.

Чи бува не появився в неї якийсь залицяльник? Все-таки дівчина молода, красива, струнка, без дітей і чоловіка поруч.

На всі мої питання невістка знаходила пояснення. Але мене найбільше стурбувала одна ситуація.

Вчора заходжу я в кімнату до Лілі, бо хотіла щось в неї запитати, а вона з кимось дуже ніжно розмовляє. Ще й зайчиком називає.

Помітивши мене, невістка швидко сховала телефон, за її поясненнями це була просто подруга. Після цього ввечері Ліля пішла гуляти і нічого мені не сказала. Чекала, чекала я її, і вирішила піти спати. А ось нині зранку встаю, а невістки досі нема. На телефон не відповідає.

Читайте також: Коли я завела розмову з тіткою Ніною про те, як в років 9-10 мене посилали за хлібом в сільський магазин, бо потрібно було вистояти велику чергу, а ще тоді хліб давали за кількістю людей, проживаючих в будинку. Нам, якщо я не помиляюсь, то давали дві з половинкою хлібини, то тітка Ніна дуже сильно здивувалася. – Та з якого ти року, дитинко? -1984! – Та не може такого бути. Я старша на скільки, і такого періоду в житті не пам’ятаю. Щось ти собі понавидумувала!

Я вже подумала дзвонити в поліцію, аж тут заходить вона, ще й в дуже в хорошому настрої.

Невістка і говорити зі мною не захотіла. Єдине, що сказала, це була у подруги в неї і заночувала.

Але мені дуже це не сподобалося. Не подзвонила, не попередила.

Можливо, в неї появився інший? Можливо, хтось може забрати в мого сина дружину?

Як мені дізнатися правду? Що ви думаєте, чи є в невістки хто іще?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page