fbpx
життєві історії
Коли брат Євген одружився на дівчині з багатодітної сім’ї, ми трохи здивувалися, тим більше, жила вона в маленькому селі. Але це ж їхні справи. Ми знайшли і в ній виправдання: Катерина повинна бути скромною, економною, і хорошою господинею, звичайно. Євген заробляв достатньо, тому Катя не спішила шукати роботу. Та наші виправдання розвіялися. То сукню купить, то сумку дорогу, і пішло поїхало. А згодом в квартиру стали навідуватися всі гості, і то через день

Коли брат Євген одружився на дівчині з багатодітної сім’ї, ми трохи здивувалися, тим більше, жила вона в маленькому селі. Але це ж їхні справи. Ми знайшли і в ній виправдання: Катерина повинна бути скромною, економною, і хорошою господинею, звичайно. Євген заробляв достатньо, тому Катя не спішила шукати роботу. Та наші виправдання розвіялися. То сукню купить, то сумку дорогу, і пішло поїхало. А згодом в квартиру стали навідуватися всі гості, і то через день.

Одружився родич на дівчині з великої родини, шестеро їх було, вона – старша. Є 2 сестри на рік і два молодші за неї, та 3-є братів ще менше.

То не біда, нічого поганого, навіть думали, що живучи в невеликому достатку, буде розумна, економна, господарська.

Але, як водиться, прорахувався новоспечений чоловік. Ні, спочатку Євген не вникав і не розумів, для нього все було добре, все влаштовувало.

Катерина на роботу не рвалася, бо хорошої, яка б їй подобалася, не було, а на будь-яку вона була не згодна.

І це влаштовувало Євгена. Він заробляв нормально. Катерина кинулася купувати дорогі обновки: сукні, сумочки, парфуми та інше.

Чоловік тільки поблажливо посміювався. Так і справді! Дружина не бачила нічого хорошого, живучи у великій родині, нехай купує, нехай порадіє.

Але тут стали навідуватися сестри і мамуля Катерини. Приїжджали часто. І це б нічого, теж ніби нормально. Хоча в маленькій квартирці не дуже зручно було постійно приймати гостей.

Ясно-справа, Катерина по приїзду рідних, хвалилася покупками, сестриці ахали, захоплювалися, випрошували: хто сукню, хто сумочку, мамі парфуми сподобалися… Добра Катерина все це віддавала з легким серцем.

– Чоловік заробить, ще собі куплю, беріть, не шкода.

Так і перекочовували штучки, причому не дешеві, в рідне село дружини. А тут раптом у Євгена, в зв’язку зі змінами на роботі, заробіток впав.

А звички Катерини не змінилися. Грошей перестало вистачати на все бажане і почалися сімейні негаразди.

Постійні закиди з боку дружини в невмінні чоловіка заробити. Євген їй у відповідь радить піти і попрацювати самій. Катерина ображається на те, що він її на роботу жене, колода бездушна.

Миряться, потім знову лаяться. Він їй перестав віддавати всі гроші, вона з цього приводу скандали закочує.

Тепер Євген сам після роботи заходить в магазин і купує продукти. До своєї картки не допускає. Невдоволення один одним у них зростає.

Сім’я розсипається на очах. І що тут порадиш. Та й чи треба. Нехай самі розберуться, що важливо в житті, а що – ні. Створити сім’ю легко, важко її зберегти.

Фото ілюстративне – pixabay

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page