fbpx
життєві історії
Коли брату було 20 років, Богдан порадив мамі продати її будинок та купити йому квартиру. На моє запитання, а як же я, вона відповіла, що в мене чоловік є. Потім брат набрався купу боргів, і мама продала його квартиру і купила йому студію. Я тоді пішла від чоловіка. Мама зглянулася: купила мені кімнату в комуналці і переселила мене з Соломійкою туди. Богдан поїхав на заробітки на цілих 12 років

Моїй мамі 61 рік, мені 41, брату Богдану – 38. Коли брату було 20 років, Богдан порадив мамі продати її будинок та купити йому квартиру. На моє запитання, а як же я, вона відповіла, що в мене чоловік є. Потім брат набрався купу боргів, і мама продала його квартиру і купила йому студію. Я тоді пішла від чоловіка і прийшла жити до мами, бо перебувала в декреті з маленькою донькою і винаймати не було на що.

Мама зглянулася: купила мені кімнату в комуналці і переселила мене з Соломійкою туди.

Коли доньці був рік, я вийшла на роботу і почала впевнено підніматися кар’єрними сходами. Розлучилася з чоловіком офіційно та купила квартиру в іпотеку. Я просила маму продати мою кімнату в комуналці, щоб виплатити іпотеку, але вона мені відмовила.

Богдан поїхав на заробітки на цілих 12 років, а мама виплатила його борги, продавши його студію. А мені на іпотеку не дала продати кімнату! Дуже сумно було. І, до слова, мою кімнату вона вирішила віддати йому, коли він повернеться!

Богдан приїхав, але поїхав у велике місто, де знову вліз у позики на 500 000 гривень. Мати набрала купу грошей з банку і зараз збиралася продати цю кімнату, щоб закрити ці “дірки”. Я ж маю їй допомогти з ремонтом. А син де? Він десь влаштовує своє життя, і я знову як кінь працюю.

Нині нашій мамі треба на своє здоров’я 30 тисяч гривень, а в неї кредити. Я не поїхала у відпустку з донькою, бо гроші мамі потрібніші. Хоча мама з вітчимом уже 2 рази по області каталися на джерела. Точкою кипіння для мене стало те, що я зібралася до подружки з’їздити на одну добу, а дочку до мами відправити на ніч, а вона мені сьогодні заявила, що вони з вітчимом знову зібралися на джерела на чотири дні, і саме в цей час, коли я попрохала про допомогу. Хоч я маму попередила за тиждень, що хочу трішки відпочити.

До речі, ці поїздки батьків виходять недешево, але вони не заощаджують на відпочинку заради себе. А я вже пообіцяла віддати мамі зібрані мною кошти на наш із донькою відпочинок гроші. Хочеться облишити все та поїхати з диною відпочивати. Допоможіть порадою, що робити? І маму шкода, і я вже втомилася від того, що допомагати вона готова лише Богдану, але не мені. таке враження, що я взагалі існую, щоб допомагати рідним, і не більше.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com