fbpx

Коли дев’ять років тому пішла з життя мама, здавалося, що тато вже ніколи не буде щасливим. Але одного дня він познайомився з Марією. Я була рада, що він не буде один. Але виявилося, що у цієї жінки не чисті наміри з батьком. Тепер вона хоче вийти за нього заміж. Я не можу дати згоду на їхній шлюб. Я знаю, що вона виходить заміж не за тата, а за його гроші

Коли дев’ять років тому пішла з життя мама, здавалося, що тато вже ніколи не буде щасливим. Але одного дня він познайомився з Марією. Я була рада, що він не буде один. Але виявилося, що у цієї жінки не чисті наміри з батьком. Тепер вона хоче вийти за нього заміж. Я не можу дати згоду на їхній шлюб. Я знаю, що вона виходить заміж не за тата, а за його гроші.

Після огляду мами, лікарі нам на одинці сказали, що все погано, і врятувати маму зможе лише чудо. Вона пройшла курс, але цього виявилося недостатньо щоб стати на ноги. Дев’ять років тому ми з великим сумом попрощались з нею.

Ми з сестрою Яною боялися, що буде з татом. Він продав будинок, в якому вони жили, купив невелику квартиру і жив відлюдником.

Навіть купа онуків не допомогла розвеселити його. Тато любив маму, і її відхід сильно на ньому позначився. Дивитися на нього, було дуже сумно. Я так хотіла, щоб він знову був щасливий і ми могли бачити усмішку на його обличчі. І це трапилося. Знайомство з Марією змінило все. Незважаючи на те, що він уже пенсійного віку, йому вистачає енергії.

Ця жінка знову запалила тата, і я була вдячна їй за це. З самого початку я не помітила того факту, що вона почала влізати і в наше з сестрою життя. Марія дорікала мене і критикувала моє життя. Не оминала вона своїми повчаннями і мою сестру.

Найгірше, що вона почала втесувати в татову голову свої думки про двох неуспішних дочок. І через деякий час він її повірив. Він прийняв її бік.

Незважаючи на те, що ми з Яною дорослі і маємо з цим миритися, це нас неабияк дивувало. Тато почав змінюватися на очах. Ми з Яною стали для нього чужими. Згодом він почав нас зрівнювати з дітьми Марії, натякаючи, що вони більш успішніші.

– Марії старша дочка працює лікарем. Ти б теж могла гарною людиною вирости, але вчитися не хотіла.

Згодом він почав критикувати чоловіка сестри, який колись мав проблеми з “біленькою”. Він почав виносити брудну білизну з хати. Я відчувала, що це не з його голови. Марія говорила за нього.

Ми з Яною обговорювали  чи варто запитати тата, що це означає, чи краще проігнорувати його зміни в поведінці. Яна стверджувала, що треба радіти, що він не один. І вона вирішила, що ми будемо мовчати.

Роками ми дозволяли поливати нас брудом. Мабуть, ми ніколи в житті не чули похвали чи визнання від Марії. Вона називала наших дітей розпещеними невихованими дітьми. Я б теж з цим змирилася, якби тато не придумав щось, з чим я категорично не погоджуюся. У січні місяці він оголосив нам, що одружується.

Хоча після відходу матері він пообіцяв ніколи більше не одружуватися.

Марія сказала нам це з переможним виразом обличчя. Але ми знаємо, чому вона хоче вийти за тата. Він забезпечений чоловік. Тато колишній воєнний і має гарну пенсію, яку складав “на купку”, і квартира в наявності в гарному районі.

Тато – закоханий дивак, який не бачить, що відбувається. Тому я пішла прямо до Марії. Вона не посоромилася сказати мені, що їй необхідно мати вплив на майно і мати можливість забезпечувати своїх дітей у майбутньому. Іншими словами, вона виходить заміж за тата заради грошей.

Він цього не бачить і думає, що вона його любить. Я хочу запобігти весіллю або хоча б захистити тата контрактом, який забезпечить його майно.

Коли я сказала йому, я не могла не здивуватися.

– Марія була права, що ти просто використовуєш мене, – була його відповідь.

Тепер він має намір позбавити нас з сестрою спадку. Я думаю, що карма обов’язково наздожене цю жінку. Сподіваюся, здоровий глузд переможе в останній момент і тато не зробить найбільшої помилки у своєму житті.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page