fbpx
життєві історії
Коли Гануся була маленька, тато часто говорив бабусі, що обов’язково приведе в дім дружину, але після того, як його рідненька донечка вийде заміж. І ось коли вже ніхто й не очікував, після весілля Ганусі, Іван вирішив усіх познайомити з Оксаною. Хороша вона була жінка, та мала один недостаток, про який чоловік і не здогадувався

Коли Гануся була маленька, тато часто говорив бабусі, що обов’язково приведе в дім дружину, але після того, як його рідненька донечка вийде заміж. І ось коли вже ніхто й не очікував, після весілля Ганусі, Іван вирішив усіх познайомити з Оксаною. Хороша вона була жінка, та мала один недостаток, про який чоловік і не здогадувався.

Гануся росла без матері. Її батько виявився дуже відповідальним батьком і не кинув однорічну дівчинку. І скільки Гануся себе пам’ятала, він завжди був поруч.

Маму вона майже не знала, а фотографії її тато порвав в пориві гніву. Гануся намагалася розпитати його про причини розлучення, але батько завжди відходив від розмови, як міг.

Поки Гануся росла, жінок в будинку ніколи не було. Звичайно крім бабусі і спритних сусідок, яким дуже подобався холостий чоловік.

У Івана були романи, але всі вони відбувалися на стороні, на території жінок. Йому бабуся радила, одружуйся синку, хоч у Ганусі мама буде. Але батько весь час жартував, ось вийде дочка заміж, відразу одружуся.

Іван і справді одружився. На колезі з роботи. Оксана була жінкою приємною, але сильно ревнивою. Вона ревнувала до всіх. І до продавчині в магазині і до медсестри в лікарні. Як Ганусі здавалося, навіть до неї.

І ось через пів року, батько несподівано приїхав до Ганусі додому. Зазвичай попереджав про приїзд по телефону, а тут раптово. На наполегливий дзвінок у двері, Гануся злякано відкрила. На порозі стояв розгублений батько, а за спиною у нього тихенько тулилася незнайома жінка.

– Ось, знайомся, доню, це твоя мама, – ніяково підштовхнув він до неї жінку.

– Донечко!

Гануся кинулась від неї.

– Тату, скажи що ти пожартував?

Батько понурився.

– Ні, люба, це правда мама твоя, Алла.-

Жінка все намагалася обняти Ганусю.

– Ну, дочко, вибач мене.

І тут в незачинені двері увірвалася Оксана.

– Так ось ти куди своїх красунь водиш? До дочки? І як я раніше не догадалась, – гукала вона.

– Ти хто така? Відстань від мого чоловіка – накинулася вона на Аллу. Та відганялася, як могла. Скінчилося тим, що Гануся вигнала усіх зі своєї домівки.

– Ти як до батькової дружини відносишся? – наїхала Оксана. Гануся тихим голосом сказала.

– Це моя матінка блудна, Алла.

– А це, “мамо”, нова дружина мого батька – Оксана.

Жінки з подивом глянули одна на одну.

А тут ще й батько підлив масла у вогонь. Боязко дивлячись на Оксану, сказав – Я це, з Аллою не розлучений. Думав якщо не дає про себе знати, значить… – Жінки хором запитали – Значить що? – Він тихо відповів – Що, що? Немає вже на світі білому.

Гануся нарешті взяла себе в руки.

– А ну, гості дорогі, вимітайтеся з подвір’я. Відносини з’ясовуйте у іншому місці, – повернулася до матері -Ти мене кинула і я не хочу тебе знати. І прощення не треба просити. Тебе для мене немає.

Коли батько з дружинами пішов, Гануся тихо поплакала, а потім витерши сльози пішла готувати вечерю для чоловіка. А коли той прийшов, уже з гумором розповіла про дивну історію.

– А якщо вона знову прийде? – запитав чоловік.

Гануся подумала і впевнено відповіла – Все одно не пробачу. – Але веселіше.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook