fbpx

Коли Катя кожного ранку “нила”, що не хоче працювати, я приймав це нормально. В наш час мало хто може похвалитися роботою, яку обожнює. І лише після того, як ми розійшлися, я зрозумів, до чого вона мене цим “підштовхувала”. Ох і дівчата зараз пішли. Чи це тільки мені так “пощастило”?

Причини розриву можуть бути різними. Іноді вони серйозні і чіткі, але іноді інша людина не може їх зрозуміти. Моя остання дівчина розлучилася зі мною з причини, яка мене дуже здивувала.

Я зустрічався з багатьма жінками і розлучився з багатьох причин. Але я справді не розумів, чому моя остання дівчина розійшлася зі мною.

Я познайомився з Катериною досить цікаво, лайкнувши її світлину у одній із соціальних мереж. Зав’язалась переписка. Згодом я зрозумів, що у нас є чимало спільного. І тому я запропонував, якщо вона хоче, зустрітися за чашечкою кави.

Катерина була красивою і модняво одягненою блондинкою. Вона не тільки виглядала неймовірно, але я подумав, що вона має такі ж інтереси, як і я.

Перші кілька тижнів ми проводили в театрах, кафе, чи просто гуляли парками. Ми насолоджувалися одне одним, і мені було зрозуміло, що я дуже подобаюся Каті.

Я також повинен визнати, що мені сподобалася Катерина. Незабаром вона переїхала до мене, і все мало бути чудово. Але з того часу почалися проблеми.

Катерина була лінива, як господиня, але і це ще не все. Вона працювала онлайн, але все робила дуже повільно і без зацікавленості.

Кожного ранку вона говорила одне і те саме. “Я терпіти не можу свою роботу”.

Та я відразу ж не звернув на це уваги. В наш час мало хто може похвалитися тим, що обожнює те, чим займається.

Але Катерина була іншою. Вона не тільки не любила працювати, але й погано ставилася до грошей. Раніше мені це ніколи не спадало на думку, але в основному я платив за все. Всі театральні вистави, відвідування кафе і продуктові набори, які куплялися додому. Це тільки спало на думку зараз.

Ми з Катериною розійшлася кілька тижнів тому. І причина, чому вона вирішила мене покинути, мене дуже здивувала.

Читайте також: Мій колишній вдруге одружився і побудував гарний будинок. Гроші вкладав сам Олег і його батьки, наскільки я знаю. Але деякий час тому його раптово не стало. І ось мої свекри взялись відговорювати мого сина, щоб той відмовився від своєї частки будинку на користь нової дружини і меншого брата. Але я не здаюся

Деякий час мені було ясно, що наші стосунки не триватимуть довго. Рано чи пізно ми б розлучилися, але Катя зробила перший крок.

– Знаєш, я думаю, ти надто мало працюєш, – почала вона одного дня.

– Ти проводиш дуже багато часу вдома. Хлопець моєї  подруги заробляє набагато більше, ніж ти. Він взяв додаткову роботу, він просто хоче, щоб вони жили на широку ногу, а не перебивалися з ноги на ногу, як ми з тобою. Тебе що, зовсім не хвилює, як я себе почуваю незручно на роботі?

Вона мене дуже здивувала. Але я повинен чесно сказати, що врешті-решт я радий, що вона розлучилася зі мною. Ймовірно, я все одно не зміг би довго протриматися з такою жінкою.

Хіба не так? Що скажете ви?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page