fbpx
життєві історії
Коли Ліля зателефонувала і повідомила, що батько геть втратив розум, і хоче її видати заміж за “хорошу” кандидатуру, я тут же прийняла всі можливі заходи. Справа в тому, що наші батьки досить заможні люди, але я для себе вирішила, що всього доб’юсь сама, без їхньої допомоги. Так все і сталося. Дякувати Богу, що ми з Вадимом зустрілися. І ось вже деякий час я “переховую” сестру від рідних батьків

Коли Ліля зателефонувала і повідомила, що батько геть втратив розум, і хоче її видати заміж за “хорошу” кандидатуру, я тут же прийняла всі можливі заходи. Справа в тому, що наші батьки досить заможні люди, але я для себе вирішила, що всього доб’юсь сама, без їхньої допомоги. Так все і сталося. Дякувати Богу, що ми з Вадимом зустрілися. І ось вже деякий час я “переховую” сестру від рідних батьків.

***

Дружина мого рідного брата, Марічка, дочка багатих батьків. Ось тільки це багатство її не торкнулося. Марічка дуже рано стала ізгоєм у батьків і швидко подорослішала.

Відносини з матір’ю стали ще більш складними, коли Марічка поступила на перший курс ВНЗ і переїхала з будинку в гуртожиток.

Там вони і познайомилася з моїм братом. Вчилися на одному курсі і незабаром відгуляли весілля.

До народження своїх дітей вони стали разом розвивати свою справу і успішно пройшли вогонь і воду. Так Марічка стала незалежною дівчиною і обірвала всі контакти з батьками.

Але недавно на горизонті з’явилася молодша сестра, яка попросила у неї притулку.

Сестра розповіла, що їх батько геть зійшов з розуму і хоче видати її заміж за свого бізнес-конкурента.

Все б нічого, але різниця у віці у них 35 років! Марічка була здивована цією новиною і негайно вжила заходів. Орендувала для сестри однокімнатну квартиру і влаштувала до себе на роботу.

Уже більше місяця батько намагається знайти молодшу сестру, але Марічка тримає його на відстані.

Нещодавно батько зателефонував їй і сказав, що вони з матір’ю відрікаються від неї, за те, що вона перешкодила цьому весіллі і “ховає” від них сестру.

Пізніше їй зателефонувала мати і сказала, що вона залишається без спадщини і тепер буде не найбажанішою гостею в їхньому будинку.

Марічка не особливо засмутилася, оскільки їм з чоловіком цілком вистачає тих грошей, що вони заробляють, а те, що вона допомогла сестрі уникнути долі з літнім чоловіком – це справжня перемога!

Що скажете з цього приводу?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!