fbpx
життєві історії
Коли майбутні свекри вперше переступили мій поріг, я подумала, може не їх день, і вирішила, ніби “повторити” наше знайомство. Навіть в найгіршому сні такого не бачила. Віталік для неї був бог і цар, а я так, простачка, що випадково біля нього осіяла. – Та я вийшов від них голодний, а в хаті так брудно, що нема куди ступити, – сказав свекор по телефоні свекрусі, як тільки вийшов за двері

Коли майбутні свекри вперше переступили мій поріг, я подумала, може не їх день, і вирішила, ніби “повторити” наше знайомство. Навіть в найгіршому сні такого не бачила. Віталік для неї був бог і цар, а я так, простачка, що випадково біля нього осіяла. – Та я вийшов від них голодний, а в хаті так брудно, що нема куди ступити, – сказав свекор по телефоні свекрусі, як тільки вийшов за двері.

***

Я намагалася познайомитися зі своєю майбутньою свекрухою після того, як ми вирішили з’їхатися з Віталіком. Жили ми в моїй квартирі, яка дісталася мені від бабусі.

Запросили його маму в гості. Наготувала цілий стіл, прибрала, підготувалася до її приходу.

Прийшовши в гості, свекруха зі мною навіть не привіталася, сказала, що у неї немає бажання знайомитися. Поцілувала сина і пішла. На цьому наше знайомство закінчилося.

Минуло три місяці, я заспокоїлася, і ми вирішили спробувати познайомитися з батьками ще раз. Мені відразу дали зрозуміти, що я ніхто і звати мене ніяк, а син цар і бог, якого потрібно величати. Хоча у мене була хороша робота, на якій я заробляла більше за Віталіка.

Через пів року ми вирішили узаконити свої стосунки. Я не хотіла весілля, але Віталік наполіг на весіллі. Ми подали заяву до РАЦСу. Мати Віталіка сказала, що це найгірший день у її житті. За день до весілля, свекор попросив сценарій весільного дня.

Я зраділа, думала, що вони переживають, цікавляться. Андрій Степанович глянув на сценарій, сказав “Все дурниця, нікому таке весілля не сподобається”. Сказав, що він сам напише сценарій.

На весіллі вся їхня сім’я добре присіла на стакан, з горя. Про привітаннях і хороші слова на свою адресу я не сподівалася. Всі гості з мого боку були здивовані від їх ставлення та поведінки. На другий день вони взагалі вирішили не приходити.

Я не здалася, потрібно намагатися налагодити відносини. Все-таки батьки чоловіка, одна сім’я. Я вітала їх з усіма святами, просто дзвонила поцікавитися як у них справи, запрошувала в гості, їздила з ними на дачу, намагалася допомогти у всьому.

Віталік, сказав мені, що свекруха просто мені заздрять, адже вона звичайний продавець на ринку, яку все життя утримує чоловік, а я хороші гроші отримую, та й в побутових справах показую себе краще, всі питання вирішую сама. Щоб знову “потрапити” в його сім’ю, я перестала за собою стежити, щоб заздрити не було чому.

Перестала ходити на манікюр і до перукаря, аби не виглядати краще неї. Плюс до всього, вона любила рахувати мої гроші, обговорювати, скільки я витратила на одяг і догляд за собою.

Як мене страшно це дратувало, але бажання налагодити з нею стосунки було сильніше.

Свекор взагалі “суперський” мужик. Може прийти до нас додому без попередження. А потім ходить і всім розповідає, який бардак у нас вдома і їсти нічого, син бідний голодний ходить. Насправді все не так як він говорить. Свекор ще жодного разу не пішов з нашого будинку голодним.

Потім мене почали поливати брудом прямо з відра. Свекруха казала, що мої батьки виховували мене в лісі. Після того як зачепили моїх батьків, мене понесло. Моє терпіння луснуло в 2 секунду, і я відразу ж “направила” свекруха куди подалі.

Я більше не хотіла бачити її в своєму будинку.

Все стало чудово, життя стало прекрасним, минув рік як ми не спілкуємося. Віталіку я не забороняла з ними спілкуватися, але після того дня він сам обірвав з ними спілкування.

Сестра його тільки постійно телефонує. Просить, щоб я вибачилась перед ними, а я провини своєї не відчуваю.

Шкода, що я відразу наше спілкування не обірвала.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!